Pusette oturmama hep kucak isteme sendromu??

Dido_Kuziko soruyor: 2

Kuzey'le AVM gezmek demek, çanta ve poşetlerin bebek arabası tarafından taşınması bizimde onu kucağımızda taşımamız demek. Biz bu bebek arabasını bu amaçla almışız haberimiz yok. Sıpacım çok kucak delisi ve kendisi 9 kg. nasıl vazgeçiririm sizce?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


CiciAnne

Ada ilk sokak denemelerimizde pusete oturmamak için arıza çıkartmayı denedi bir iki kez; eğer apartmandan çıkmadan yaptıysa hemen eve döndüm, eğer sokakta yaptıysa pusete binmeden bir adım bile atmadım. Bininceye kadar durup bekledim. Baktı kaçarı yok; pusete razı oldu.

Şimdi de yürümeye razı etme denemeleri yapıyoruz :))) Pusetsiz çıkmam abi moduna geçti!


asli_arda

arda da öleydi ki hala öle pek araba sevmiyo sizin aylarınızda bizde kucakta taşımak zorunda kalıyoduk ..yeni yeni yürüme aşamalrında ise hep yürümek istiyodu yanımıza aldığımı bebek arabsı ise eşyalrı taşıma amaçlı kullanıyodu şimdi artık yanıma almıyorum yürüyo ...ama geçen bindirdim hani drucak mı diye yok anacım istemiyo ama zorla dursun diye elin gofrte falanverdik bi de kısa mesafeydi inat ettim almadım ama araba süs olarak alındı bizim eve arabada yer kaplıyo sadece :)Cevaplamak için Üye ol