besafe kullananlar veya almak isteyenler

yuppi soruyor: 4

besafe koltukların yakında isofixsli modelleri geliyormuş 15-20 güne kadar her model ve renkteymiş karmadan öğrendim.
Besafe kullananlara sorularım olucak yazlık kılıfı varmı bu koltukların nereden temin edebilirim, aracımın koltukları kirlenmesin diye koruma kılıfını nereden bulabilirim (besafeninde varmış ), son olarak araç uyum listelerine baktım benim aracımın daha önceki modeli geçiyor (2005 veya 2006 dı sanırım) 2009 olunca bir farklılık olurmu bunu nereden öğrenebilirim, veya besafe kullananlardan mercedes b class otosu olan varsa bilgi verirse sevinirim teşekkürler

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Yazlık havlu kılıfı Karma'da vardı ama Tuba hanım yanmaz kumaş özelliği havlu kılıfla kaybolur deyince vazgeçtim. Anakucağımızda terleme sorununu havlu kılıf ile halletmiştik ama anakucağı ceviz kabuğu gibi olduğundan da çok terletiyordu. Sırtına minik havlulardan koyuyorum (bu havlular bebe mağazalarında satılıyor).

Koruma kılıfı Joker'de de görmüştüm. Biz henüz almadık, gerekince alıcaz. Ki bizim koltuklarımız da krem rengi, kirlenmeye çok müsait.

Araç uyumu için Karma'dan Tuba hanıma danışabilirsin, ben Tuba hanıma danışmıştım, ama isofix varsa zaten nasıl bir uyumsuzluk olabilir ki, bizim poloya bile sığdıysa mercedes b sınıfına daha rahat sığar.


calemity

az önce aradım ama 20 güne kadar elimizde olacak dediler:(((


yuppi

karma firması ürünler gelince haber vericekti zaten ama banada bir haber gelmedi. Ben yolculuğa çıkacağım için beklemeden özelcandan temin ettim, ama şuan tersten kullanılan modeli onlarında elinde yok, fakat düşünürsen öne bakan bir modeli isofiksli besafenin özelcanda var bi bak istersen. ben tercih etmedim kızım küçük olduğu için, ama öne bakacak şekilde bağlayacaksan oto koltuğunu diğer modeli alman daha mantıklı isofiks bağlantısı arkada, benim aldığım combi modelindeyse isofiks önde yani koltuğu düz bağlarsam sadece 3 nokta emniyet kemeriyle bağlamam veya başka koltuk almam gerekicek.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ankara'dan evimize dönerken kızı rahat etsin diye portbebeyle getirdiğimiz için Yağmur'un oto koltuğunu öndeki yolcu airbag'ini pasif hale getirip besafe izi combimizi öne dönük kemerle bağladık. Başka çaremiz yoktu, arkada portbebenin yanına oto koltuğu sığmıyordu.

Kemerle de sımsıkı bağlanıyormuş, hem de bağlanması çok kolay ve çok güvenli. Portbebe kullandığımız sürece sanırım bu şekilde gidecek ama kız anakucağına geçince o da eskisi gibi arkada geriye dönük isofixli gidecek.

Bu arada biz Karma'dan havlu kılıf aldık, bizim modelinki ay sonunda falan gelecekmiş, bize gecikecekti, biz de ellerindeki başka bir modelinkini aldık. Geçen yaz anakucağımızda kullandığımız maxi cosinin havlu kılıfından kalite olarak hiçbir farkı yok.Cevaplamak için Üye ol