Uyku problemi

GulsenAzra4A soruyor: 3

arkadaşlar 6 aylık kızım var geceleri 3 4 uyuyor bi çözüm bulamadım sabahta geç kalkıyodu erken kaldırmaya başladım başladığım halde gündüz topllam 5 saat uyudu gece uyuttum 2 gibi gazından dolayı uyndı gazını çıkartmaya çalışırken uykusu kaçtı şimdi kimbilir nezaman yatacaz kafayı yiyecem bi çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


Tawny

Uyku her cocukta her ayda farklilik gosteriyor, bencede biraz sans isi. Benimki dogdugu gunden beri her zaman kesik kesik uyuyor.20 dakikada bir kalktigink bilirim.

Sunu onerebilirim, gece yatarken tahilli puding veriyorsan onu verebilirsin,ogle uykusundan 5 saat sonra yatirman ise yarayabilir.

Gunduz hafif aydinlik ortamda,aksamda cok karanlikta yatir. Gece gunduz fark etmesi ogrenmesi icin gerekli. Belki bunu bilmiyordur.

Belkide disi cikiyordur, gece uyumadigi icinde gunduz uyuyordur.


turkuazz

uyku başlıklı soruları bir tararsanız öncelikle belki daha çok cevap bulabilirsiniz.Farkındaysanız en çok uyku konusunda soru var.muhtemelen bu sorunla başka anneler de karşılaşmıştır.


Burcu_Kaan

http://burcu-kaan.blogspot.com/search/label/Uyku%20E%C4%9Fitimi uykuyla ilgili püf noktalarına bir göz atın derim,belki işinize yarayacak bilgiler bulabilirsinizCevaplamak için Üye ol