Ted rönesans anaokulu ve ilkokul

lifeee soruyor: 10

merhaba;

ted rönesans ana ve ilkokulu ile ilgili bilgisi olan var mıdır?

öğrenci ve veli ilişkisinde katı olarak duydum, duyumu olan veya veli varsa tecrübelerini paylaşabilir mi lütfen.

Bu soruyu cevapla


29 Cevap


evhamlianne

Merhaba biz de ilkokul ariyoruz Maltepe -Bostanci hattinda. Bu yılın egitim.ücreti 30 bin +kdv oldugunu seneye de en az %10 artış planladıklarını, okulda kantin olmadigini, bazi yabanci universitelere sinavsia kabul edildiklerini biliyorum. Umarim bir nebze de olsa yardimci olabilmisimdir.


lifeee

Tesekkurler, cocugu velinin elinden cekip almislar diye birsey okumustum o yuzden biraz aklim karisti, yoksa ismine guvenilecek bir kurum, yaris ati zihniyeti olmayan, yurtdisina yonelik olmasi tam aklimdakiler aslinda


aycasurul

@lifeee, zaten Ted Rönesans'la ilgili tek yorum o sizin de okuduğunuz yazıda var. Böyle şeyler çok etkili oluyor karar vermemizde ne yazık ki. Ben de etkilenmiştim o yazıdan ne yalan söyleyeyim. Sonra düşündüm ve o kadar saçma geldi ki. Tek bir yorumla böyle bir önyargıya varmamız doğru değil. Herkesin okuldan beklentileri, olaylara bakış açıları farklı. Bir durum karşısında herkesin yorumu farklı olabiliyor. Bu yorumlar ortak bir noktada birleşiyorsa o zaman durup düşünmek gerek.

Bu arada kayıt zamanı dolmuş olabilir Ted Rönesans için.lifeee

ben seneye anaokulu ile başlayıp, ilkokula devam etsin istiyorum. ted, denizatı ve ielev var listemde, ama çok duygusal bir erkek çocuk annesiyim o yüzden hırslı ve baskılı okullar istemiyorum açıkçası çok sınav kaygım da yok, hayırlısı olsun tabi ama ydısında okumasını istiyorum unide.

bide almanca eğitim var gönlümde :)


evhamlianne

O halde size Kalev'i onerebilirim. Evime yakin olsa hic dusunmem.lifeee

evhamlianne yeni olduğu için biraz şüphe ettim açıkçası oturmuş mu diye, ve çocuklarla ilgililer mi?


evhamlianne

Kalev hakkinda bugüne kadar hic olumsuz yorum okumadim ve duymadim. 1.derece akrabalardan Kadıköy anadolu mezunu varsa %30, kadikoy anadolu mezunu birinin ref. Ike giderseniz %20 ind. Varmis. Hatta takip ettiğim bir blogger anne var www.manyakanne.com Sebnem Seckiner hanim. O da kizini buraya yazdırmis.


evhamlianne

Bu arada Ted Ronesans franchise bir okulmud. Gercek TED Le cok da ilgisi olmadığını duydum.lifeee

franchise ama system ve müfredat ted e bağlıymış, ben arayıp sormuştum Ankara ted vakfına


goldenpalm

Ted Rönesans'la ilgili yeni bir yorum var mı acaba? özellikle veli tanıdığı olan varsa ödev mantığı, sosyallik anlamında merak ettiğim sorular var Cevaplamak için Üye ol