Hafta hafta gebelik

calisangebe soruyor: 4

Merhaba,


Hamileliğinizde hafta hafta gebelik sitelerini takip ettiniz mi? Bu sitelerde yazan bilgiler hamileliğinizle tutarlı mıydı ve bunları okumanın bir yararını gördünüz mü? Yoksa bunları bırakıp doğum sonrası bebeğin bakımı ile ilgili bilgilere mi zaman ayırmalıyım?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


mutluannelif

Hamile ve anne dergilerini takip etmiştim. Bilgiler birebir aynı olmuyor çoğu zaman ama ilk gebelik için okunmalı diye düşünüyorum. Keyif almıştım şahsen. Doğum sonrası daha önemli, bununla ilgili çok güzel kitaplar var. Netten ziyade kitapları tavsiye ederim.


ilknurbade

Dr. Kağan Kocatepe' nin hafta hafta hamilelik kitabini almıştım gayet güzel kitap. Bunu takip ermenle cocuk bakimina odaklanman birbirine alternatif değil ki. Insan bebeginin gelisimini o haftada neler değiştiğini hem kendinde hem bebekte merak diyor. Cocuk bakımı ayri bir mesele yani. Onun icin de kitaplar almistim ayrica internette videolar var izleyebilirsin.


bebekannesi26

Merhabalar, gebelik takibi ile ilgili birbirinden zengin bir çok kaynak var. Gerçekten insanın kafası karışıyor hangisine bakacağı konusunda. Arkadaşım gebelik hesaplama aracı vasıtasıyla gebelik takibini yapıyor. Şimdilik memnun gibi. Umarım siz de sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi.


elifmis

Alper Mumcu hafta hafta hamilelik sitesini takip etmiştim. Bebekteki haftalık değişimlerle ilgili güzel bilgiler vardı.Tracy hogg bebek bakımı ile ilgili kitaplar okumuştum.Tabi ki kitabın faydasını gördüm ama yaşayarak deneyimlemek bambaşka.  Cevaplamak için Üye ol