Hamilelikte sutyen önerisi

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ece_g

hamileliğin hayırlı olsun.ben hamileyken marks spencer dan tamamen penye telsiz sütyen almıştım oradakiler beden konusunda yardımcı oluyorlar,çok rahat ettim tavsiye ederim fiyetı da uygun öyle çok pahalı değil..


teddy

hem sarkmayı önleyen hem de süt akışını kesmeyen hamilelikten itibaren kullanılan birkaç marka vardı. kuzenim unnado kampanyasından 5 tane almış! benim hamileliğimde olmamasına resmen yandım. markalardan sadece bir tanesi aklımda kalmış HOTMILK. sevgiler.


ozalp07

bildiğin semt pazarından bir ölçü büyük, penye, telsiz sütyenler aldım ve çok rahat ettim. yaşasın yerli malı. bizim malalrımız yabancı markalardan çok daha kaliteli. üstelik yabancı ülke mallarının hammadesi zaten bizden gidiyor. üçe beşe katlayıp tekrar bize satıyorlar. tekstilde türkiyenin eline su dökemezler. hayırlı olsun bebişiniz.


laylaa

marks and spencer'dan penye ve telsiz emzirme sutyeni almistim, hamilelikte toparlayici ozelligi nedeniyle buyuyen goguslere iyi gelmisti...  dogumdan sonra da emzirme sutyeni olarak zaten tepe tepe kullaniyorum, biraz pahali olsa da verdigim paraya kesinlikle degdi...


gulsevc

Ben de kesinlikle marks&spencer i oneriyorum. Hamileligimin basinda aldigim sutyenler tas gibi duruyor. Daha sonra ucuza aldigim pazar-carsi urunlerinin ise yikandiktan sonra hep lastikleri bozuldu, toplandi. Fiyatinin karsiligini veriyor ve kumasi hem yaz hem de kis kullanimina uygun.Cevaplamak için Üye ol