portatif tuvalet adaptörü

yuksel_ soruyor: 9

Yaklaşık 2 haftadır Rüya tamamen bezsiz, evde zaten adaptör veya lazımlık kullanıyor. Ama, dışarı gezmeye giderken hep stres oluyorum.restoran tuvaletlerinde ya da eş-dost tuvaletlerinde tutmak gerekiyor. kol altlarından sıkıca tutucam derken bu sefer kolu acıyor falan. seyahat tipi adaptör diye birşey var mı? Biz arabasız olduğumuz için çantaya sığabilir, kolay taşınabilir bişey olması lazım. Siz nasıl yapıyorsunuz??

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


sbeser

mothercarelarda var seyahat adaptörü. biz ondan almıştık ve çok rahat ettik dışarda. Aşağıdaki resimdeki gibi. yuksel_

çok teşekkürler, alışveriş sitelerine işyerimden giremiyorum, akşam hemen bakayım evden..


Seda_

mothercaredeki seyahat adaptörü gerçekten çok pratikmiş. Şimdilik tuvalet eğitimine başlamamış olsamda ilerisi için güzel bir ürün.gulsum

@sedaveenes,o zaman hemen bunuda önerelim sana
http://www.amazon.com/Boon-501-Potty-Bench-Green/dp/B000ETTVWA


sevda

bende mothercare deki adaptörden aldım çok memnunum. ille özel poşetten almak zorunda değilsin. yeni teknikler geliştirebiliyorsun. poşetler pahalıya mal oluyor çünkü , orjinal poşetin içine bezlerin içindeki jellere benzer birşey yapıştırmışlar. bende tuvalet kağıdı yada bezinden kesip koyuyorum sonuçta sıvıyı emmesi için gerekli.


sbeser

valla bizde geçen tatilde fethiye çarşıda dolaşırken Can kakam geldi dedi. Hemen tuvalet aramadan okul otoparkında düzeneği kurup yaptırdık.
bende normal poşet koyuyorum. hiç problem olmuyor.


sebnemo

migrsos'ta da satılıyor bugun baktım aynısı 20-21 lira civarı haberiniz olsun ve kolay gelsin


EsraEA

Biz de sbeserin resmini koydyğunu kullanıyoruz. E bebekten almıştım galiba. Çok kullanışlı. Adaptör olarak da öyle çok oynak değil.
Ben de normal poşet kullanıyorum, poşet delik çıkmadıkça sorun olmuyor :)


Cevaplamak için Üye ol