Kilcal damar varisleri

babu soruyor: 6

Bacaklarimda cok fazla kilcal damar varisi var. (normal varis de var ama o ayri bir konu olacak sanirim) Bu sorunu olup tedavi ettiren var mi acaba? Varsa doktor (istanbul icin) ve yontem konusunda yorum ve onerilerinizi alabilirsem cok sevinirim.

Tesekkurler,


Bu soruyu cevapla


6 Cevap


iflah_olmaz

evet bende de var örümcek ağı görüntüsünde mor-kırmızı renklerde ama estetik  açıdan kötü görünüyor.zaten damarları çok belirgin bir kadınım.derim ince.  Skleroterapi yöntemiymiş çözümü.ama fiyatlar pahalı.


smash

http://www.varismerkezi.com.tr/

daha deneyimim yok ama ilk fırsatta Kadıköy Şifa'nın varis merkezine gitmeyi düşünüyorum (Ataşehir'de). ilk fırsat ne zaman olabilirse artık :)annedeniz

Bende de çok varis var.Ataşehir Şifa Hastanesinde Prof.Dr.Mustafa Çalık bu konuda iyiymiş,ona gittim ben.İğneyle tedavi önerdi ama henüz yaptırmadım.


babu

Annedeniz, igneyle tedavi iflah_olmaz'in paylastigi yontem mi? Bana cok korkutucu geldi ustelik basari orani da eziyetle karsilastirinca dusuk geldi. Doktor bir yorum yapti mi bu konuda?

Lazerle tedavi denilen nedir, biliyor musunuz? Muhabbetler arasinda hep o yontemi duyuyordum.


karanfilim

bende de var bacaklarım berbat ama dr.işini hep erteliyorum


yasmina

arkadaşlar bir an önce dopler çektirip en kısa zamanda cerrahi girişim kabul etmeseniz bile vücut ölçülerinize uygun varis çorabı edinin... Cevaplamak için Üye ol