Acıbadem'deki altınçağ anaokulu ile ilgili tecrübesi olan var mı?

berdem2004 soruyor: 6

3,5 yaşındaki oğlum için Koşuyolu ve Acıbadem civarında anaokulu arıyorum. Montessori istemiyorum. Bu konuda daha önce yazılan cevapları okudum ancak 2-3 yıl öncesini kapsadığı için güncel yorumlarınızı bekliyorum. 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


pinaryigit1

merhaba ben de arayış için deyim 2012 doğumlu oğlum bana altınçağı alışveriş yaparken bi anne önermiş ama daha sonra o okula dişardan iş yapan birini buldum daha doğrusu tanığım çıktı güvenirim yani kendisine okulun çok para odaklı ve gösterişle hareket ettiğini ama verim alınmadığını söyledi.

bende daha ilgilenmedim .şimdi avrupa kollji var orya bakıyorum ve büyük ihtimalle yazdıracağım bu site dede çok yorum var bu ouklla ilgil ve hepsi olumlu sizde araştırın burada okursunuz.

umarım her bebek için en iyisi olur.


berdem2004

Avrupa koleji ve Atlıkarınca için size ne fiyat verdiler?


pinaryigit1

Merhaba snoopytiny

Oncelikle sunu belirtmek isterim ki ben zaten o kurum izerjnde cok fazla durmadim kendimde kayit yaptirmayi pek dusunmedigim icin konuyu detayli dinlemedim ki bana bir alisveris merkezinde eminim ki hic biri cikari uoktu bir veli zaten siddetle tavsiye etti onu da yaZdim.

Benim edindigim diger bilgi ise oraya verme boyle bir deneyim yasadik hisumuza gitmedi idi bende cok susunmedigim icin orayi huzergah olarak vazgectim.

Amacim kimseyi hic bir kurumu zan altinda birakmak degil

Kim ne deneyim yasayip gorduyse ve guveniyirsa burda paylasiyor baglayici degil.


bebekannesi26

Merhaba, Acıbadem’deki Altın Çağ Anaokulu için belki https://yenianneyim.com/altin-cag-anaokulu/ bu yazı faydalı olabilir. 


eminejanset

Altınçağ anaokulunun çok etik bir kurum olduğunu düşünmüyorum. Sırf çocuğum dikkat eksikliği ve hiperaktiviteden dolayı özel eğitim aldı diye. 2 saat oyun grubu için bizden Tam Gün fiyatı istedi. Hemde aynı sokakta oturduğumuzu komşu olduğumuzu belirtmeme rağmen. Paragöz etik çalışmayan bir kurum tavsiye etmem


eminejanset

Altınçağ anaokulunun çok etik bir kurum olduğunu düşünmüyorum. Sırf çocuğum dikkat eksikliği ve hiperaktiviteden dolayı özel eğitim aldı diye. 2 saat oyun grubu için bizden Tam Gün fiyatı istedi. Hemde aynı sokakta oturduğumuzu komşu olduğumuzu belirtmeme rağmen. Paragöz etik çalışmayan bir kurum tavsiye etmemCevaplamak için Üye ol