Tatil planı hotel seçimi

cigdemC soruyor: 2

merhaba arkadaşlar bebeğim 16 aylık tatil planı yapıyoruz ''Marmaris Club Amazon'' diye bir hoteli tavsiye ettiler hayvanlar falan varmış biraz merkezden uzak doğayla iç içe aranızda gideniniz varmı çocuklar için çok uygun dediler tavsiyelerinizi alabilirmiyim.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


BrcK

Amazon merkezden uzak bir yer. Denızı de kapalı bır göl gıbı. Club Amazon denıze sıfır degıl siz kisa bir yolculuktan sonra denize gidebilirsini tesis yoktur. Merkezden uzak olması dezavantaj hele ki 16 aylık bebekle zor olcak bir tatil olur bence. Evet doga ile iç içe de denizi degmez . Marmaristen o kadar guzel koylar varken bence gitmeyin.


burcumiray

Denizatı' nın denizi çok derindir, suya girdiğinizde 3. adımda boyunuzun üzerine çıkar bilginiz olsun.

Geçen yaz tatil planı yaptığımızda kızım 7 aylıktı, otelde kalsak onun uyku saatlerinde odaya mahkum olacağımızı ve mama problemi nedeniyle otelin zor olacağını düşünerek alternatif plan aramaya başladık. Kuşadasında Samos villaları diye bir yer bulduk. Kocaman 2 katlı bir malikane 4 büyük yatakodası ve her odada banyosu olan kendine ait kocaman bir bahçesi ve özel yüzme havuzu olan bir yerdi. Otel gibi hergün evin temizliğine geliyorlar, çarşaf değişimi yapıyorlardı. mutfakta mikrodalgadan bulaşık makinasına kadar her türlü imkanı sunuyorlardı. Biz 3 aile o evlerden birini tuttuk günlüğü 260 TL ye, yemek işini bazen mangal, bazen dışarıda bazende tesisin restorantında hallettik. Miray odasında uyurken biz bebek telsizi sayesinde havuzumuzda yüzdük içtik eğlendik. Çocuklar da çok eğlendi ve benim için unutulmaz bir tatil oldu. Hemde aile başına günlük 90 TL gibi bir rakama.  Tek dezavantajı denize 2 km uzaklıktaydı plaja ancak arabamızla inip çıktık. İlgilenen olursa internet sitesini paylaşabilirim.Cevaplamak için Üye ol