Anaokulu Dergisi

Buket_Begum soruyor: 9

Anaokulu Dergisi alan arkadaşlar var mıdır? Memnun olup olunmadığı hakkında bilgiye ihtiyacım var.Gerçekten yararlı mı değil mi?Kızım 2.5 yaşında faydasını görürmüyüm yoksa kendim evde elimden gelen faaliyeti yapsam da aynı faydayı görürmüyüm?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


sevfurkereym

evde asla anaokulundaki verimi alamazsınız.çünkü çocuklar anneye nazlanıyolar.benim oğlum öyleydi çünkü.ne yaptımsa neler öğretmeye çalıştımsa pek bi işe yaramadı.6 aydır özel bi anaokula gidiyor.çok memnunum.uykusu yemeği düzene girdi.çok hareketliydi şimdi sakinleşti daha iyi oldu.evde yediremediğim yemekleri okulda çok güzel yiyo.ama okuluda çok iyi araştırın derim.kolay gelsin


Erkipek

boyut yayınlarının anaokulu dergisi seti ise almayı düşündüğünüz, o biraz ağır gelebilir. başka yayın bulabilirsiniz 2,5 yaş için.


Buket_Begum

Akşam işten gelince hem oyalamak hem de geliştirmek amaçlı almak istiyorum aslında.Kreşe gitmediğinden bu tür yardımcılara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum kreşe göndermeyi isterim aslında ama babamız erken olduğunu düşünüyor.Ben de bu şekilde telafi etmeye çalışıyorum başka şekilde başka ürünlerle mi yapsakki diye düşünüyorum da bir yandan.
Birkaç ay önce kitap ile birlikte 1 dergisini göndermiş Boyut Yay. baktım 2.5 yaş için hiç uygun değil zaten yanlarda 3-4 yaş diye not düşülmüş erken değil mi.
Öte yandan Boyuttan da sürekli arıyorlar sıkıştırıyorlar dün aradılar bugün yine arayacaklar durup durup arıyorlar 3 yaştan sonra mı alsam oooofff of...


elif111

anaokulu dergisini aldım. hepsi toplu halde elinde bulunması güzel. bi kitap bitince tekrar gidip alana kadar vakit  geçiyordu. bunun dışında gönderilen kartlar ne yazıkki kalitesiz. kart değil kağıt. 


derginin içeriği 3-4-5 yaş olarak sayfalar ayrılmış. benim oğlum 4 yaşında 5 yaşındaki alıştırmaları yapamıyor. benim bu dergiyi seneye kadar saklayıp seneye çıkarmam gerekir bu da saçmalık. yaşlara göre ayırsalarmış daha iyi olurdu. bunun dışında alıştırmaları beğendim. ben daha önce yapa kullanıyordum. keninlikle daha iyi. bunun dışında dergiler kuşe kağıt ve çocuğun elinde parçalanmasada çabuk dagılır. 

piyasada benim gördüklerimin arasında en iyisi. 

çocuğunuzun yeteneğini keşfedini uygulayan var mı acaba?  yorumlarınız nedir? beni pek tatmin etmedi. Buket_Begum

Ben de aldım ve yeni ulaştı elime bana da çok ağır geldi yani 2.5 - 3 yaşa uygun değilmiş gerçekten.Biraz pişman oldum desem yeridir.Belki ileriki yaşlarda kullanırım diyorum ya bakalım.elif111 gerçekten çok kalitesiz kartları varmış.En azından Meraklı Minikten çıkan kartların kalınlığında olsaydı bari bu kadar ince olacağını hiç düşünmemiştim Boyut yayın dedim iyi olur dedim ama...Neyse sağlık olsun.Umarım ilerki yaşlarında iyiki almışım dedirtir.


Ana_Panda

Arkadaşlar bence Boyut yayınlarının anaokulu degileri harika. inanın! set olarak aldım. 2,5 yaşından yapmaya başladık kızımla. kızım 2,5 yaşındayken artık harflerden bazılarını biliğyordu. mesela. ve de çok eğlnceli. kızım yapmaya doyamıyor. dergi bittikten sonra tekrar istiyor tekrar tekrar bakıyor. yapmaya çalışıyor. inanın zamanım nasıl geçiyor bilmiyorum bu dergilerle.  pahalı olmasa, 2-ci seti de almak isterim .)  


Nadex

Tübitak'ın Meraklı minik dergisi daha eğlenceli ve 2,5-3 yaş için daha keyifli diyebilirim.
Sabiha Paktunanın kitabındaki değerlendirmeleri bende pek tutarlı bulamadım. Yine de tercih meselesi, herkese keyifli okumalar :)


EsraEA

Ben de başlığı görünce Meraklı Miniki yazmak için girdim:)  İçerik, resimler, kartları hepsi çok güzel. Pinonun resimlerine bayılıyorum zaten :))


arse01

anaokulu dergisi illa set olarak mı alınmak zorunda sadece bir klasörünü alıp inceleyemiyor muyum?Birde fiyatı ne kadar?


Cevaplamak için Üye ol