Uyku tulumu önerisi

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


42 Cevap


Peerren

Biz 1 haftadır  http://www.e-bebek.com/uyku_tulumlari/baby_kids/baby_kids_uyku_tulumu/BAK-32210 bu ürünü kullanıyoruz. dışı penye içi elyaf. Çok kışlık değil ama bu dönem için süper oldu. Ben 18-24 ay olanını almıştım 16 aylık oğlum için biraz büyük geldi, içine kalın bir pijama ile sanırım kışında işimize çok yarayacak. Sitede hala indirimli tutardan satılıyor. 


umutyigit

mothercare de her çeşit uyku tulumu var. ince kalın uzun kısa renk renk çeşit çeşit. nispeten pahalı sayılabilir belki ama güzel :)


Defnemveannesi

ben mothercare den almıstım bi dönem ayaklı olmayanından terletti bi kısmı elyaftı sanırım.


daha önceki konulardaki öneriler üzerine kanz dan almıstım sezon sonunda indirimden. %100 pamuk yazıyor o da terletiyor içine ince pijama takımı giydiriyordum.

sanırım benim kızım çok terliyor uyurken. %100 pamuksa baska bişe aramaya gerek yok sanırım bir de ayaklıyla rahat ediyor bizimki.


sunkey

az önce gezerken buldum, fiyatı çok uygun

http://www.tuniko.com/4-Mevsim-Uyku-Tulumu,LA_2778-2.html


nilan

Uyku tulumunun cocugun hareketlerini kisitladigi icin sagliga zararli oldugunu duymustum, ne derece dogru bilmiyorum.montana

O yüzden torba tipi olanları değil de ayaklı tulumları tercih ediyoruz zaten :)


dilammm

 Uzun araştırmalarım sonucu bugün chicco dan aldım uyku tulumunu. Kızım terleyen bir çocuktur o yüzden polar, elyaf, içi dolgulu pamuk vs. bize çok fazla gelirdi, eğer daha ince birşeyler arıyorsanız benim gibi chicco ya bakın derim. Sadece penye, çok incecik bir penye değil ama tek kat arasında birşey yok. ayaklarını ister açık bırakırsınız isterseniz kapatabilirsinz şimdilik ideali bu gibi geldi.


ipekkusgoz

Ben bugün mothercare'e baktım çok dar bir vakitte ama indirim olmadığını söylediler.Modeller de elyaflı gibiydi çok içime sinmedi.ipekkusgoz

az önce şu ürünü sipariş verdim.Bakalım bu nasıl çıkacak.

http://www.markafoni.com/product/mymosa-15/erkek-cocuk-tulum/


ipekkusgoz

Açıkçası ben alıp, sonra buraya kopyalarken farkettim erkek için uyku tulumu olduğunu:). Yani rengi hiç öyle baskın bir renk değil. bence çok beğendiyseniz alın. Adı üzerinde uyku tulumu,kim görecek karanlıkta:).

Ayrıca çek için de geçmiş olsun.Yüklüymüş de epey. Söyleseniz kabul etmezler mi acaba. Belki onlarda da kayıtlıdır numara ,bir yol bulunur belki bir şekilde. Öyle hemen vazgeçmeyin derim.Cevaplamak için Üye ol