Pişik sorunu

Zumrut_Mert soruyor: 10

şuana kadar hic pişik sorunuyaşamadık ama son 1.5 ay oglumun poposunda acayıp pişik olyo her bezi denedim her alt degişmesinde sudokrem kullanırım oda fayda  etmiyo artık bimiktar azlma olyo ama gecmiyo yavrucugum popsunu sildigmde aglıyo boyle popoyu yukarı dogru cekyo yanı oralarna dokunulmasını hic istemiyo hemo pişikler boyle sivilce gibiler cogu kırmızı cogunun ici beya gibi acayıp yanı dtr.ma soyledim degişik bi tavsiye vermedi benden burdanbi soruyum tecrubeli anneler tecrubelerinile paylaşın ne olur :(

Bu soruyu cevapla


51 Cevap


kubra_maya

Her altını açtığımızda temizlediler sonra ıslak yada nemli bırakmayın kurutup oyle kremlerini surun.pisihi gecene kadar sadece su ile yıkayın ıslak mendil asla kullanmayın.bizde desitin kremin (mor renkli )olanı pisigi olmadığında bile defalarca kullandım pisigi yokken cocuğu bir anda pisik yaptı.


sappho

Desitin


kubra_maya

Her bünye farklı bize iyi gelen size e gelmez size iyi gelen bize gelmez.denemek gerekiyor:(((


Zumrut_Mert

artık suyla yıkıyorum gun devamında ise pamuk ıslatıp silyorum ve pişigmiz tamamen gecdi aslında hep ıslak mendille silyodum bu prima islak mendili kullanmaya başlıyınca oldu pişigmiz prima beleride pek iyi degil marka diyilyo ama verdigin para degmez bant yerleri koptı bi kac kere her sabah ustuni degişdiryom taşdıgında dolay artık ne bezini nede mendilni kullanyom canbebe aldım bu kez cok guzelmiş hem verdigin para deger hem ekonomik memnunum acıkcası


kubra_maya

Çok gecmis olsun sevindim:)))) ıslak bırakmamaya çalışın bas kuralı bu:)))Zumrut_Mert

saolasın cnm,islak bırakmayın derken kurulayımmı yoksa kendi kuruyana kadar bekleyinmi hangisi daha iyi hemben her alt degişimimde sudokrem surerim,hem kaka yapdıgında yanı cok sıvı ise gene pişik gibi kızarıklık olyo heralde kakasıda cok asitli ondan diye düşünyorum.


nazveannesi

Islak mendil kullanmıyoruz pamuk ve ılık su ile temizliyorum ve sildikten sonrada mutlaka tuvalet kağıdıyla nemini alıyorum. Bir kez geçiremediğim pişiğimiz olmuştu kortizonlu travazol kullandım ve 3 yada 4. sürmemde sorun bitmişti. Bir tavsiye, denediğin kremleri en az üç defa kullanmanı öneririm ilk sürmede iyi gelip gelmediği net anlaşılamıyor 2 ve 3. sürmede sonucu görebiliyorsun. En kısa zamanda geçer inşaallah.


felah

penaten pişik kreminin çok  faydasını görüyoruz biz. ilk sürmede bile çok etkili oluyor.Zumrut_Mert

merdane cnmönerin icin tşk.ederim sizede gecmiş olsun dtr.hic kullanmamayı tavsiye edyo ama surmedende olmuyo hemen pişik olduk işde besizde olmaz ya bnm oglum acayıp haraketli  zor bu yanı başga bi care yokmudur buna ya ?


serra77

Mor desitin daha iyisi yok benceCevaplamak için Üye ol