ankara bilkentte kids garden kreşi bilen varmı?

yaseminun soruyor: 10

 

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


asaritas

Fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz?


asaritas

Nurturia'da sorulara cevap çok nadir veriliyor gibi gözüküyor.

Başkalarına bilgi olsun diye belirtmek isterim:

Kids Garden'ın fiyatı yaklaşık 800 TL imiş ve Beceri Küpü ise 1000 TL.

Bu fiyat farkının sebebini şu an için anlayabilmiş değilim, belki programlarında farklılık vardır.asaritas

Doğrusu 1000 TL kreş epey pahalı. Beceri Küpü'ne gidip nasıldır diye bakmadım, ancak websitesinde tuvaletleri ile ilgili bir resim beni rahatsız etti. Lavabolara dikkat edin lütfen aşağıdaki resimde:
http://www.becerikupu.com/FileUpload/op52687/File/p1200496.jpg

Bu lavaboya asılınca alttan desteği olmadığı için kopma ve yere düşme ve mazallah geçen yıllarda yaşanan ve küçük bir çocuğun anaokulunda ölümüne neden olan talihsiz kaza gibi bir durum ortaya çıkabilir. Tabii lavabo ciddi olarak duvara monte değilse; ancak gene de riski düşürmek için alttan destekli olması gerekir.

Küçük bir husus gibi de gözükse bu durum beni rahatsız etti. Ayrıca Bilkent 2'de yaşıyor olabiliriz, ama git gel parası yok diye Beceri Küpü'ne bu parayı akıtmak da bana ters geliyor.

Eğer Kids Garden'ın fiyat politikası Beceri Küpü'ne göre ilerde de makul olursa o zaman Kids Garden tercih ederiz.baharlarim


1 hafta önce

Muamma ortadan kalktı diyebilirim. Beceri Küpü ile ilgili sitede gezen bayanlara, komşularımıza sorduk ve onların verdiği bilgiler ışığında boşuna "muamma" dediğimi anladım. Ayrıca Beceri Küpü'nü de gezdik, genel izlenimimiz olumlu olduğu. Sadece yukarı kata çıkan merdivenlerin varlığı tereddüt yaşattı, ancak doğrusu merdivenler her yerde karşısına çıkacak alışması lazım. İlk kreş gezimiz oldu bu ve bakalım bir kaç tane daha gezebilecek miyiz. Aslında ODTÜ'nün yuvası var, Eylül'den itibaren oraya da gönderebiliriz

baharlarim

Sanırım Beceriküpünü gezerek endişelerinizi gidermişsiniz anlaşılan, özellikle de lavabo konusunda. Ben de gezdim sizin söylediğiniz gibi bir tehlike görmedim, çünkü lavabolar yerden sadece 40cm yükseklikte ve duvara iki ayrı yerden de monteli.

Ben de konuyu değerlendirip çocuğumu oraya göndermeye karar verdim. Şuan uyguladıkları programlardan, İngilizce,Müzik,Modern Dans, Bale, Seramik,Ebru vs. gibi birçok branş derslerini de verdiklerinden çok memnunum. Çocuklarla çok ilgililer, hiçbir çocuk öğretmensiz tuvalet de dahil olmak üzere yalnız sınıftan ayrılamıyor. Çünkü 10 tane öğretmen ve bir kaç tane de stajyer öğretmen gözetimindeler. Kontrol çok iyi. Sanırım bunlar sizin endişelerinizi biraz olsun azaltmaya yardımcı olur. Ama tekrar söylüyorum kendinizin görerek bunlara karar vermeniz daha doğru olur.Benim memnuniyetim belki sizin açınızdan bir yere kadardır.yaseminun

kids garden ile ilgili verdiğiniz yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar.İşallah 2 ay sonra oğlum
kids gardena başlayacak ,sevgiler


asaritas

Kids Garden'a gönderenler memnun mu?


ayeler

Kids Garden'a gonderenler yorum donebilirse cok seviniriz...leylajim

Bizim kizimiz Kids Garden'a gidiyor ve biz memnunuz. Yeri degisti, artik Bilkent 3'te degil, Angora Evlerinde.

Kizimizi hangi krese gonderecegimiz ile ilgili karar verirken cok zorlandik, hem Kids Aloud hem de Kids Garden ile ilgili olumlu seyler duyduk ve ikisini de ziyaret ettik. Ikisi de iyi gorunuyordu ama Kids Aloud'daki ogretmenlerin cok degistigini duydum ki bu olumsuz bir gosterge. Kids Garden'da calisanlar daha mutlu gorunuyordu, calistiklari yeri cok sahiplenmislerdi. Bu benim icin cok onemli cunku mutsuz ogretmen iyi calisamaz. Mudur Hale Hanim olumlu ve yapici biri, bu bence ortami germiyor ve olumlu etkiliyor. Bir de yemek konusunda Kids Garden daha titizmis gibi geldi, nitekim bununla ilgili birkac bir sey de duydum (ama baskalarindan duyduklarimi yazmak istemiyorum, ne kadar dogrudur bilinmez) ama kizimiz Kids Garden'daki yemleri seviyor, uzaktan arada yemek yemesini seyrettigim icin biliyorum ve bir kere de kendimde kiymali pirincli pirasa yemeklerini yedim, kolay sevilecek bir yemek olmadigi halde-cok lezzetliydi. Sonucta kararimiz Kids Garden'dan yana oldu ve pisman degilim. Nitekim kizimiz okula basladigindan beri de ogretmeni degismedi, ama simdi hamile oldugu icin ayrilmak zorunda. Bu da okulun ya da kimsenin sucu degil, cok dogal bir gelisme.

Okul secimi konusu cok hassas, cok onemli, o nedenle abartili yorumlar yapmak istemiyorum. Biz memnunuz, tecrubeme gore iyi bir okul, kizima olumlu etkisi olduguna inaniyorum. Mantikli bir rica da bulundugumuzda da bizi hic kirmadilar.


kidsgarden

Sevgili anne babalar, 

Duyduğumuzda bizi de şaşırtan, bilgimiz olmadan, ismimizi kullanarak, Adana'da "  01 KIDS GARDEN " adında faaliyet göstermeye başlayan okulla herhangi bir iletişimimiz olmadığı gibi kanuni bir bağımız da bulunmamaktadır. Önemle bilgilerinize sunarız.


KIDS GARDEN ANAOKULU 
ANGORA / ANKARACevaplamak için Üye ol