45dk boyunca durmadan agladi

tuzlusut soruyor: 6

Merhaba,

Bebeğim 4 aylık. İlk 4 ay arabaya bindiği zaman ana kucağında rahat rahat seyahat ediyordu. Fakat son iki seferdir araba yolculuğu boyunca ağlıyor, nefes almadan ağlıyor. Bebeğim bu ağlamasından dolayı bir şey olur mu sizce?

Annem erkek çocuğun bu kadar ağlamamasi gerektiğini, fıtık olabileceğini söylüyor. ? Benim içinse çok yıpratici bir durum.

Başına bu tip bir durum gelen var mı.?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


humeyraydin

Bizim aynı şey başımıza geldi sebep kulak iltihabı imiş imkanınız varsa hiç yoktan bi sağlık ocağında kulagına dikkatlice bi baktırın.araçta basınç yaptıkça ağrı artıyordur


tuzlusut

Bizimkisi kucağıma aldigimda susuyor . Sizde de öyle miydi?


maviboncukk

Asla aglatmaz kucagima alidim


Devin_2012

Ağlamadan o koltukta oturmaya alışmıyorlar, büyüdükçe gezmeye gittiğini anlayacak sıkıntısı geçecek.. sadece ilk zamanlarda birisinin yanında oturup oyuncak vb şeylerle yada konuşarak onu oyalaması gerekiyor. Hiç susmuyorsa kucağımıza aldık tabi ama her seferinde daha uzun aralıklarla koltukta oturttuk.Koltukta oturmaya alışırsa ilerisi anne için özgürlük oluyor, çocuğunuz ile tek başınıza dışarı çıkabiliyorsunuz. Kolay gelsin..


Mhp_odr

Midesi bulaniyor olabilir.yegenimde yasadik bu donemi.bulanti damlasi var ama kac aydan itibaren kullaniliyo bilmiyorum.


tuzlusut

İkimiz yolculuk ederdik ne güzel eskiden. Şimdi cesaret edemiyorum. Eşim olmadan araca biniyor maalesef. Bindiğimde tecrübelerimi paylaşacağım.Cevaplamak için Üye ol