Ankara yaşamkent uğur okulları

abaser soruyor: 5

Ankara Yaşamkent Uğur Okulları, İlkokulu hakkında yorum ve tecrübelerini paylaşmak isteyen  var mı?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


Aslihan05

Ben de iki gün önce Uğur Yaşamkent ve Mev Ankara koleji yorum isterim ama dönen olmadı. Mat fen kolejini gezdik. Kararsız kaldık. 


abaser

Matfen kolejini bizde gezdik kararsız kaldık, yöneticisini çok  beğendim ama okul da eğitim müfredatı öğretmen vs henuız oturmadığı için düşünmüyorum.

Uğur okullarında ise birinc,i sınıfların 2. katta  olması ve merdivenlerin güvensiz olması beni düşlündürdü. Özellikle merdivenler ve ara boşluk endişe verici.


Aslihan05

Uğur yaşamkent 1.2. ve 3. Sınıflar aynı koridorda sıkıntı olur mu bilemedim? Öğrenci sayısı 18'i geçmiyor ve okulun imkanları iyi görünüyor. Bahçeşehir okulları grubu.                                                                                Mev hakkında bilginiz var mı? Vakıf okulu olması avantaj, 24 kişilik 5 şubeden oluşacak 1. sınıflar. Bizim aklımızda başka alternatif okul yok.Mat fen anlatılanlar güzel fakat uygulama nasıl olacak, soru işaretleri var


abaser

Mev hk bilgim yok görüşmeye gitmedim. ÇÖok kalabalık bir okul ilkokul için uygun bulmuyorum. Uğur okullarına sıcak bakıyorum.


Aslihan05

Mev için bir arkadaşım, öğrencilerin akademik takibinin iyi yapılmadığını söylüyor. Bir de çocuğunun ingilizce seviyesinin kötü olduğunu söyledi.   Uğurla ilgili hiç bir yorum alamadım. Cevaplamak için Üye ol