Maltepe-kartal civari anaokulu

tunaesra soruyor: 10

Bugun bir kac anaokulu gezdik, fen bilimleri yakacik, istek kartal, park academy dragos. Bunlardan herhangi biri ile ilgili olumlu olumsuz duyum alan ya da bilgisi olan var midir? Ya da kartal maltepe civarinda onerebileceginiz baska bir kres var mi?(uc yas grubu icin)

Bu soruyu cevapla


39 Cevap


imgeiremselin

Küçükyalı istek okullarının iyi olduğunu duydum. Birde fen bilimleri kolejininkide iyimiş. Ama 3 yaş için kreş tarzı yerler belki dah iyi olabilir.


tunaesra

ben de kres olsun istiyorum ama dragostaki bircok kres; esime ve bana guvenli gelmedi; bazisinda ufo isitici bile gorduk:( uyku odasi bodrum katta girdiginizde nem kokusu aliyorsunuz baska birinde..diger birinde ilaclama yapilmis biz gittigimizde ama oyuncaklarin buyuk kismi acik olarak ortaya toplanmis:(  o yuzden acaba istek ; fen bilimleri gibi okullarin kresimi olsa diye arastirdik; yoksa ben de cok taraftar degilim okullarin kreslerine gondermeye en azindan uc yas icin... ama zor ismis bu kres isi anladim ;


incikboncuk

selam


biz de okan'ı beğenmiştik. ama mayıs ayı yemek menüsünü görünce şaşırdım, çikolatalı mısır gevreği var kahvaltıda. sonra ikindi atıştırması olarak ekler görünüyor. 


evhamlianne

Merhaba, ben de birkaç gün önceki forumda Adatepe'deki Ada Anaokulundan bahsedilmiş çevrenin en iyilerinden diye. Arayıp görüştüm, öğretmenler üniv. mezunuymuş. 3 yabancı dil sınıfı varmış ve bunlar da branş öğretmenleriymiş. Yarım gün 800, tam gün 1.000 TL dediler. Mevsim sebze meyvesini sunduklarını, ekmeklerini yandaki fırından aldıklarını söylediler. Ama tabii gidip görmek lazım.


sehermemedali

merhaba ben de arayıştayım 2,5 yaş olmak üzere olan ikiz oğullarım için.. evime yakın çikolata var ama içime sinmedi.. park academynin defiyatı uygundu ama bilemiyorum binası da tek katlı ama onda da eksik çok.. şöyle güvenilir ama aylık 1000 tl gibi uçuk fiyat vermeyen temiz ve usta öğreticinin değil de  sınıf öğretmeni (okul öncesi) çalıştıran yerarıyorum.. maltepe merkezde, tugayyolunda ya da kartal cevizli civarı önerebileceğiniz yerler varsa çok memnun olurum..

sevgilerevhamlianne

Merhaba Tekrar, bana burdan bir arkadaş (sanırım kullanıcı adsı sea2010 tam da emin değilim ama) annesi ve kardeşinin sahibi olduğu, adatepede özde anaokulunu önermiş. Yemekte sundukları herşey ev yapımıymış. Bana tanıtım için dosya göndrmişti kendisi. Mailinizi verirseniz size göndereyim.


sehermemedali

evhamlianne teşekkür ederim.. biz sorduğum hafta bir kaç yer gezdik.. butik tarzda tek katlı, büyük bahçeli ev gibi bir yer bulduk sonunda.. fiyatı biraz yüksek ama kesinlikle değer.. bir de evimize servisle 5 dk olunca yazdırdık.. 1 ay oyun grubuna gidecekler.. ardından yarım ve tam gün olacak inşallah.. ben de işe başlayacağım tam güne geçtikleri vakit..

 

 

 


evhamlianne

Hayırlı olsun. Okulun adını öğrenebilir miyim? Ben de kızım için araştırıyorum.sehermemedali

merhaba adı meraklı kirpi..

ben bir de söylemeden edemeyeceğim kitap kurdu bir kurum resmen :)

misal diğer kreşlerde kitap günü hiç görmedim.. burda cuma oyuncak günü çarşamba ise kitap günü.

 her çocuk evden bir kitap getiriyor birbiriyle paylaşıyorlar.. öğretmenleri de tüm kitapları okuyor onlara.. kitap sevdirmesi için bile değer..

ilk iki günümüz de korktuğum kadar kötü olmadı.. ikiz olduklarından biraz daha rahat sanırım alışma süreci.. bir de faaliyet çok acayip yoruluyorlar.. eve gelip yemeklerini yeyip bayıldılar hemen :))

titizlikle ilgili nasıl merak ediyordum çocukları beklerken görmüş oldum.. hangi odadan çıkarsa çocuklar hemen süpürülüyor.. orda 2 saat durdum 3 kere süpürge çalıştı :)

ben bile evde bu kadar titiz değilim açıkçası :)))

inşallah verdiğim karar doğrudur ve çocuklar hep severek gider oraya...


yasemin343

park academy düşünüyorum fakat siz nereye verdinizCevaplamak için Üye ol