Beklenmeyen Hamilelik

Zeynep12 soruyor: 2

Yaklaşık 8 aylık bi kızım var ve hamile olduğumu öğrendim cok üzgünüm.Kızıma baktıkça ağlıyorum ben şimdi onunla nasıl ilgilenirim? Aldırsam mı diyorum kıyamıyorum daha kimsenin haberi yok. Eşim ister, yan binamda kayınvalidem var o da yardımcı olur ister ama bilmiyorum. Biliyorum durumumu bilmiyosunuz ama bişeyler duymaya çok ihtiyacım var ne yapıcam ben ?

Bu soruyu cevapla


22 Cevap


ssultan

tebrik ederim zeynep12..sağlıklı bişekilde çocuğnu kucağına al inş.. YAPILAN BİR YORUM DA ÇOK ENTERESAN VE SAÇMA GELDİ bu arada.... tekrar tebrikler......


elifnazar

anlamayan arkadaşlar;bekara karı boşamak kolay derken, bunu tek çocuklu,çocuksuz,2 çocuklu diye çocuk sayınıza bakarak yada onu düşünerek yazmadım.sizin maddi durumuz iyidir yaparsınız,bilinçli ve isteyerek karar vermişsinizdir yaparsınız,yazan arkadaş gibi kızınıza vakit ayıramamak,onla ilgilenememek gibi bir kaygınız yoktur yaparsınız,psikolojik olarak hazırsınızdır yaparsınız.bu soruyu soran arkadaş zaten çok üzgünüm ağlıyorum diye yazmış demekki hiç bir yönden hazır hissetmemiş kendini.?ben herkes doğal olarak kendince kendi imkanlarına bakarak cevap verir,bekara karı boşamak kolay,burada yazılanlara değilde kendi kalbinize göre maddi manevi durumunuza göre karar verin yazdım, özendirme ve yönlendirme yapmadan objektif olarak yazmak istedim..yoksa 2.çocuğun doğru zamanda isteyerek yapıldıktan sonra ne kadar güzel birşey olabileceğini herkes biliyor.ama tabi burada yazılanları her zaman herkes anlatılmak istenen şekilde algılayamayabiliyor.ben hala yazan arkadaşa kötü bir cevap verdiğimi yanlış yazdığımı yada diğer cevap yazan arkadaşları eleştirmek maksadıyla birşey yazdığımı düşünmüyorum.
Cevaplamak için Üye ol