Cuneyt Genc ile ilgili bilgisi olanlar

delta123 soruyor: 10

Merhaba Arkadaslar,

Ankara'da Cuneyt Genc'e gitmeyi dusunuyorum gebelik takibi icin. Kendisi ile ilgili bilgisi olanlar paylasabilirlerse cok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


idilseda

Daha önce başka bir soruya cevap olarak da yazmıştım, gebelik takibimi baştan sona kendisi yaptı, bana göre mükemmel bi doktordur, içiniz rahat kendinizi ve bebeğinizi teslim edebilirsiniz,
 o fazlasıyla herşeyi düşünür, cana yakın ve samimidir, doğum sırasında hastane doktoru olmamasına karşın bunu hiç hissetmezsiniz, bebeğimle ilgili soruları, emzirme konusunu hep ona danışmıştım, emzirme eğitimi verir ve emzirme ile ilgili her türlü sorunda yardımcı olur, gebelik boyunca yaşadığım gıda zehirlenmesi, besin alerjisi gibi sorunlar da da kendisini aradım, aradan muayene edip tedavimi de verdi, başka bir doktora da ihtiyaç duymadım, aldığım en iyi karalardandı, bol şans.


nisa06

BEN DE İKİNCİ HAMİLELİK TAKİBİMİ CÜNEYT BEYLE YAPTIM.TAVSİYE ÜZERİNE GİTMİŞTİM.KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.


banushka

Ben her iki hamileliğimde de Cüneyt Genç tarafından takip edildim, hamilelik dışı kontrollerimde ona giderim. İlkinde de doğum sırasında Amerika'da olduğum için doğumu birlikte gerçekleştiremedik. Bunda da olamayacak.
Gerçekten çok özenli,disiplinli, insanı rahatlatan, iyi bir doktordur... Test sonuçlarınız için siz onun peşinde koşmazsınız, çoğu zaman beklediğinizden bile önce sizi arar. Sizin sormanıza bile gerek kalmadan, her konuda detaylı bilgi verir. Yeni gelişmeleri de takip ederek kendini yenileme becerisine sahiptir. - biz de yerimizde saymamalı, yenilenmeliyiz tabi ki - şeklinde bir çok özel doktorda görülemeyecek bir yaklaşımı vardır.
Kesinlikle tavsiye ederim.


oyabes

Cüneyt Bey'i çok beğenenler de var, hiç beğenmeyenler de. Ben 2. gruptanım, 2 ayrı arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, ilk gebeliğimdi 5,5 haftalık hamileydim. kalp atışını duyamadığını söyledi ve direkt doğal seleksiyondan bahsetmeye başladı, olmazsa üzülmememi filan. o hissiyat ve hormonların etkisiyle ben ağlamaya başlayınca da  niye ağladığımı anlayamadığını, bunun çok sık yaşandığını, ama kesin düşük olmayabilecegini, 1 hafta sonra kalp atışını duyabilecegimizi söyledi bu sefer de! :(( Ben tabii ilk olumsuz cümleleri duyduktan sonra söylediklerini dinlemedim bile. o bir hafta nasıl gecti benim için anlatamam. 1 hafta sonra kalp atısını duyamadık yine. her neyse, olacagı vardı demek ki ama yaklasımı beni çileden çıkardı.

Bana ve eşime çok yapmacık geldi, sekreteri filan çok yapay bir sevecenlik gösteriyor. 1 hafta sonra gittiğimde hatırlamadı bile olayı, neyse yogunluktan olabilir ama ben tarzından hiç hoşlanmadım. 2. gebeliğimde Ebru Saraç'ı denedim ve harika bir doktor oldugunu gördüm, onunla devam ettim.


yaseminun

ben de çok memnunum kendisinden,6 senelik hastasıyım,2.doğumumu kendisi yaptırdı,iyi bir dr olmasının yanı sıra çok iyi bir emzire uzmanıdır diyebilirim,çok yoğundur,ama kimseyi atlamaz ,tavsiye ederimdelta123

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum fikirlerinizi paylaştığınız için.


Ezgi_

Benim de hamileliğimi ilk öğrendiğimden itibaren (4 haftalıkken öğrenmiştik:) doktorum Cüneyt Genç oldu. 9 ay boyunca takiplerimizi kendisi yaptı. Ben daha önceden 3 bebek kaybettiğimden, internette ''en güvenilir, en sevecen doktor'' diye aratıp kendisine ulaşmıştım:) Birçok tavsiye okudum hakkında ve iyi ki de Cüneyt Genç'i tercih etmişim. O kadar rahat ve güleryüzlü bir doktordur ki... Eşimle şakalaşır, bana espriler yapar, karnımdaki kızımla konuşur... Kısacası 10 tane daha doğursam yine Cüneyt Genç derim.
Bu arada kızımın adı Zeynep, Cüneyt beyin çok çok güleryüzlü yardımcısının adı Zeynep, ve Cüneyt beyin kızının adı da Zeynep:) Bunu da çok güzel bir tesadüf olarak dip notta yazayım dedim:)


dalina

Merhaba, konu güncel değil ama ben yinede yazmak istedim
Bende doğuma kadar yani gebelik takibiniz boyunca Cüneyt Genç i tavsiye edebilirdim ancak doğum yaklaştıkça değişen tavrı ve yaklaşımı nedeniyle asla ve asla tevsiye etmem.
Tüm gebelik takibi boyunca normal doğumu destekleyen duruşu bir anda değişiveriyor. Kesinlikle sadece populer bir doktor o kadar. Normal doğumun reklamını da çok iyi yapıyor arada  nadirende olsa normal doğumda gerçekleştiriyor ama son zamanlarda öyle bir duruma sokuyorki sizi sezeryan istiyorum lafını sizden duymak için elinden geleni yapıyor, mecbur bırakıyor. Sonuçta sezeryana yönlendiren o değil kararı veren siz oluyorsunuz. Onunda istediği bu zaten.delta123

Merhaba ben gebelik takibimi ve doğumumu Cüneyt beyde gerçekleştirdim.

Açıkçası sizinle aynı görüşe sahip değilim. Şöyle ki son haftalara kadar normal doğum düşündüm fakat doğum yaklaştıkça tamamen vazgeçtim. Kendisi önce beni ikna etmeye çalıştı baktı olmuyor tamam sezeryan yapalım dedi. Hatta günümü bile aldım. Fakat kızım aldığımız günden bir gün önce gelmeye karar verdi kapısına gittim ve resmen sezeryan yapması için yalvardım. Bana en az yarım saat dil döktü normal doğum olmam için. Sonra baktı ki ikna olmuyorum. Seni sezeryan yapmıyorum dedi hastaneye yat ve beni bekle diyerek normal doğuma zorladı. Akşam üstü normal doğum yaptım ve sonrasında doktoruma çok ama çok dua ettim. Hem gebelik takibimden hem doğumumdan hem de sonrasındaki tavırlarından ötürü kendisine minnettarım. Herkese de şiddetle tavsiye ederim.


bamelca

kafam karıştı benim kime inanıcam ben .sanırım memnuniyet göreceli bir kavramCevaplamak için Üye ol