Kendiliginden sallanan beşik

Puccanne soruyor: 10

Kizima ilk doğduğunda park yatak aldık sallanan bir bebek cok sik uyanır sallayarak veya emerek uykuya dalar ama malesef park yatağımız kırıldı 4 gün önce ve biz tekrar beşik almak durumundayiz esim kendiliginden sallanan beşikten alalım diyor sizin kullandığınız tavsiye ettiginiz bir beşik var mı acil cvap..

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


yesimk

bence fırsattan istifade sallanmayı unutturmayı deneyebilirsin kolay  olmaz tabi ama nihayetinde alışacak. yada kendi yöntemlerinle duvardan duvara çivi cak, çarşaf ser çingene beşiği yap derim sallanmanın keyfi öyle çıkıyor..


Puccanne

Ahh canım oyle cok İstiyorum ki ama cesaret edemiyorum çünkü gulnihal diğer cocuklara gore cok farklı oyuzden baslayamiyorum memeden keseyim önce ondan sonrada sallanmaya bakıcam.


efme

saanan beşik uyumayan çocuklar için ilaç diyebilirim. bende kulandım ama sizinki biraz büyümüş bence bu saatten sonra çok kulanamayacağınızı düşünerekten tavsiye etmiyorum


Puccanne

Efme evet netten baktım kilo sınırı varmış mecbur tekrar park yatak alıcaz.


CokBilmis

Bence de hamak yapmayı deneyebilirsiniz.ElfAna

Hamak iyi bir alternatif olabilir. Park yataginizi servise gonderemiyor musunuz? Yeni bir park yatak bence daha rahat olur.


Puccanne

Cokbilmis hadi eve kurdum diyelim kv gile ve annemlere cok sik gideriz ve kalırız orayada kuramam hem emziktenkesince sallamayida kesmeyi düşünüyorum daha var ama olsun eger hamalarda alisirsa dahada zorlasın isim.servise veremiyoruz herhalde yani hiç sormadık verelim tamir etsin filan diyene kadar ne yapalım mecbur park yatak aldık .


CokBilmis

Park yatağı babaanneye, anneanneye yanınızda mı taşıyorsunuz?

Ben portatif bir hamak kullandım. Gündüzleri kızım hep onda, geceleri ise yatağında uyurdu. Piknikte, deniz kenarında da onda uyuturdum.

23. ayında kendiliğinden bıraktı hamakta uyumayı. Zor olmadı vazgeçirmek yani.Puccanne

Anneannede park yatak var babannedede yanımda yatıyor uyaninca sizimde sallıyorum.neyse surda az kaldı dediği gibi birde hamak kurmayalım dımı :))


Zumrut_Mert

biz normal bi sallancak aldık ister oturt ister yatır ustenede bi minder aldınmı tamam tabandan asdık ki bi salladınmı tamamen sallanmasının kalması icin bi kac dakka sallanyo kendiliginden sallanyo gibi inanılmaz rahtladım,gunduz onda akşam ise yatagında uyyo mis gibi,komşum geldi sallancagmızı gorunce bayıldı kızını oturtup sallar sallama uyyo hele verdigmiz parayı soylesem bu sallancak 100katını odedi diyerim :) bebek yatagında uyandıysa sonra uyutmak cok ordur bunda ise bi kez salladınmı sonra dedigim gibi kendi kendine sallanıp duryo ki bebek de o ara hemen gene uykuya dalyo tekrar :)Cevaplamak için Üye ol