yürürken sağ ayak içe doğru ..

asli_arda soruyor: 2

arda yürürken sağ ayak içe doğru dönüyo yürümesini engellemiyo ama genede korktum gerçi yarın rndv . aldım ama gene de buraya yazaamadan edemedim ..bir keresinde doktora sorduğumda bunun normal olucağını büyüdükçe düzeliceğini söledi ama beni tatmin etmedi bende ortp uzmanı görsün diyorum siz ilkyürüme de böle şeylerle karşılaştınız mı ???

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


rabisceren

3 yaşına kadar normal


asli_arda

gttim doktora ...herşey normal ama dedi arda nasıl oturuyo??valla biizmki iki bacağını yana doğru ayırıop ayırıp derken baya baya ayırıyo öle oturyo bizm hoşmuza gidiyodu ama sakıncalı imiş..

mesela ardanın bacağını içe doğru çevirdi bak normalde bukadar gelir bide dışadoğru çevirdi bak işte dedi normalde bu kadar dışa dönmez ama arda otura otura böle yapmış çok büyük bir sorun değil ama dikkat edilmezse öle kalır dedii..etmem mi bundan sonra tam otururken alıp onun farklı oturuşa yönlendşriyoruz ..gittiğimizdoktıor prof. onun da kızı böle oturyomuş ve içebasıyomuş 3 yaşında tabi daha iyi anlıyo hersen bir kere gelin konrtol edelim korkulcak bişey yok dedi amakemikler yumuşak önlem almış oluruz dedi ...
Cevaplamak için Üye ol