Göğüs Pedi

didemnurcan soruyor: 5

Merhabalar,
Simdilik Lansinoh ve Nuk denedim... Ikisini de cok begenmedim ama goreceli olarak Lansinoh daha iyi... Belki de benim meme ucum catlak oldugu icin memnun kalamıyorum ama sizin en memnun kaldıgınız marka hangisi?

Bu soruyu cevapla


25 Cevap


barok

ped olarak lansinoh bebedor ve chicco antibakteriyel denedim en başarılı bulduğum chicco oldu, bebedor  feci koku yapıyor kutunun tamamını bile kullanamadım.


iptal_uye

göğüs ucu yarasımı doğum acısından beter.

didoba ben de 4 ay çektim ve aynen zaman zaman kan emzirmişimdir. (gerçi bebişim kan geldiğinde hep kustu bu kanı).

yarası olanı duyunca içim sızlıyor, allah tez zamanda şifa versin inşallah.


ozlemce579

kesinlikle chico:)hem çok kullanışlı hem kalın değil


gardelya

göğüs pedlerinin mikrobu üretmesi ve hava almasını egellemsi nedeniyle doktorlar önermiyorlar,göğüs kalkanı ise uzun süre kullanımda göğüs kanallarında sıkıntıya sebeb oluyor zaten müthiş kaşıntı yapıyor anlayabilirsiniz,  ebemiz meme ucunu yukarı kaldırıp çamaşırı uzerine giymemizi söyledi bir iki öyle yaptım çok şükür ped kullanmakdan kurtuldum yaklaşık iki aylıkdan bu yana kullanmıyorum, ama göğüs ucu yarası ile ilgilide çok çekmiştim göğüs ucum kopma noktasına gelmişti linkden bu konuyla ilgili paylaştıklarıma ulaşabilirsiniz allah şifa versin http://www.nurturia.com.tr/questions/cde03a08-9452-41ad-815c-9ebe011bbedd/1/arkadaslar-benim-goguslerim-yeniden-yara-oldu-%28


BERaNA

kesinlikle  lansinoh
Cevaplamak için Üye ol