Avent elektrikli süt pompası çekmiyor

havvadeniz soruyor: 7

meraba arkadaşlar. 3 buçuk aylık bi oğlum ve bir ay sonra çalışmaya başlayacağım. şimdiden süt stoklayayım dedim aventin elektrikli pompası var görümcemindi yani 3 veya 4 yıl önce alınmıştı çok kullanmadı. iyiydi önce ama iki üç gündür az çekiyor göğüste süt var sıkınca fazlaca çıkıyo ama makine 30 saniye çekiyo sonra çalışmasına rağmen süt çıkmıyor. acaba bozuldu mu eskidimi. varmı aventten sıkıntı yaşayan.(acaba sütüm mü azaldı diye düşünüyorum ama oğlumda hiç belirti yok ağlamıyo huysuzlanmıyor kilo alımıda iyi )

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


berlindenbirseda

Filtresi olmali bir yerlerde, belki o tikanmistir.


ortosportos

Bende aventini almıştım aynısı benimkindede oldu ilk aldığımdan beride memnun olmadığım için bende başka kullanmıştım ama adını unuttum şimdi bendegörümcemden almıştım


havvadeniz

teşekkür ederim arkadaşlar. berlindenbirseda elektrikli başlığının içinde olmalı değilmi filtesi geri kalan parçaları zaten yıkanıyo.


berlindenbirseda

Aventi tam bilemiyorum, ben Medela kullanmistim ve onun arada bir degistirilmesi gereken membran filtreleri vardi. Filtreler de yikanabiliyordu, ama yine arada degistirmek gerekiyordu.


havvadeniz

teşekkür ederim bi bakayım varmı biyerlerinde filtre.


selencem

Hastane tipi pompa kiralayıp kullanabilirsiniz.


birbebekannesi

Ben aventten çok memnun kalmıştım, servisleri var. Belki götürüp bir bakım yaptırabilirsiniz. ( muhtemelen servis ücreti alırlar, zaten işlem gerektiğinde fiyat söyleyip onay alıyorlar.) Bende kolu takılmıştı, ücret bile almadan baktılar. Ilk kullanıcısı bendim, kısa sürelerle iki kişi daha kullandı, şimdi de 3.annede:)Cevaplamak için Üye ol