Ataşehir'de ev arıyoruz. çocuklu aile için uygun site?

oko soruyor: 2

Merhaba, Ataşehir civarında bir sitede oturuyoruz halihazırda. evimiz 10.katta, kendi evimizi kiraya verip, oğlum için daha güvenli ve uygun olacağını düşünerek daha alçak kat bir yere geçmek istiyoruz. 

Ataşehirde Manolya, akasya, kardelen, gardenya vb. sitelerde bazı daireler gezdim. ama seçim yapmak zor. çocuk parkı ve sitenin yeşilliği önemli bir kriter, giriş ya da 1. kat istiyorum, trafikten uzak.
Önerisi olan var mı? parkından bahçesinden güvenliğinden memnun olduğunuz yerler?
bu arada kiralık arıyoruz, 3+1
şimdiden teşekkürler arkadaşlar..

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


defneveannesi

Biz de ataşehir civarında ev bakıyoruz satılık ya da kiralık Ataşehirde evler eski olmasına rağmen hala fiyatlar yüksek bir de aidatlar çok gibi geldi bize ...bütün sitelerin etrafı gayet yeşil ve ayrıca parklar da var hepsi olabilir bence..


Pranayama

Merhaba Oko,

Biz Ataşehir'de İnci Sitesi'nde oturuyoruz. Ana caddenin yani Ata bloklarının bir üst paralelinde. Meriç Cad. galiba. 37 Ada oluyor.  3 bloktan oluşan, çok güzel peysaj düzenlemesi, çamlık alanı ve altında piknik masaları olan, bol çocuklu bir site. Oğlum 3 yaşında ve 2-3 yaş epey arkadaşı var. Komşularımdan çok memnunum. Biz giriş katında oturuyoruz. Her cephemiz bahçeye bakıyor. Hava kötü olduğunda camdan kedilere, kuşlara bakıyoruz:) Apartman içi çok geniş ve hiç basamak olmaması pusetle gidiş-gelişlerde çok büyük rahatlık. Biz yaz sonunda başka bir siteye taşınacağız. Bizim daire şu an satılık. Kiralık daireler de olabilir.

Site olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok nezih.Cevaplamak için Üye ol