acıbadem fulya hastanesinde önerebileceğiniz çocuk doktoru var mı???

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


_Sezin_

Ben de cevapları bekliyorum :) Hatta sisli fulya civarı diye arttırıyorum :)


_Sezin_

Ya bizde sünnet için kan alındığında ölçüm yapıldı ve Demir normal çıktı ona rağmen demire devam dedi. Hızlı büyüdükleri için Demir veriyor cogu doktor sanırım. Ama ilaç ve mama vs yanlısı olmayan birini bulmak istiyorum dogrusu.


cero

bebeğim yaklaşık 5 hafta sonra dünyaya gelecek. acıbadem fulyadaki önerilecek çocuk doktoru sorusunun cevabını bekliyorum.


erbi

ben Dr. ARZU ÖZGENECİ ÖNGÜN e gidiyorum ve çok memnunum kendisi amerikan hastanesinden fulya acıbademe geçmiş bir deneyin isterseniz.


Deniz06

Epey bir geç gördüm başlığı ama bende Dr. Arzu Özgeneci Öngn'ü tavsiye ederim.aaslan2001

ben oglumu goturdum Arzu Ozgeneci Ongun e kendisi bizi dovmekten beter etti. Hic ilgilenmedi sorularimizi cevaplamadi ve ustune ustelik tedaviye yonelik hic bir sey soylemeden cikip gitti... Kesinlikle tavsiye etmem


nurcink

Arkadaşlar slm,


Arzu Ozgeneci Ongun'e ben kızımı götürdüm, muayene esnasından ( sanırım o gün iyi günündeydi ) sakin bir hâli vardı. Kızım rahatsızlandı ve kendisini aramak zorunda kaldım maalesef işte o an gerçek yüzü çıktı .. 2 gün boyunca kendisine ulaşamadım.. Ulaştığım zamanda ağzımın payını aldım. Bu kadar acil olan şey nedir acaba diye ? Kendisi nasıl bir hekimse çocuğunuz ağır yara almadıysa onun nazarında aranmaya gerek yok, hastaneye gidelim ki muayene etsin daha çok para kazansın.. Uzak durun derim..


Gur

Dr. Arzu Özgeneci Öngün'ü tavsiye ederim.

Yaklaşımı ve tedavisinden çok memnunum.

Sevgi dolu yaklaşıyor. Gur

dr


Gur

drCevaplamak için Üye ol