Çocuklar için iphone uygulamaları

SelmaOnurEmre soruyor: 10

Umarım soruyu absürd bulmazsınız ama çok ihtiyacım oluyor. Oğlumla sık sık seyahat ediyoruz. Uzun yolda uyumazsa tam bir kabusa dönüşüyor. Ağlıyor, koltuğunda oturmak istemiyor. Bu durumda iphone kurtarıcı oluyor. (Telefonu eline vermeden önce uçak moduna alıp zararsız hale getiriyorum tabii ki ) Yalnız teknoloji ile de aram pek hoş olmadığından hangi uygulamaları yükleyeceğimi bilemiyorum. Tavsiyesi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


26 Cevap


hulyapoyraz

yine de aman dikkat , bi süre sonra bağımlısı olmaya başlıyorlar. bi de kendilerini aşan bir oyun olursa sisnirlenmeye başlıyolar.


Sheeda

bunlar ıpad'de oynanabilir mi?hulyapoyraz

tabiiki..


ipek_eren

Hazır iPhone, iPad kullanıcıları bulmusken sorayım istedim.. iPhone veya iPad den nurtiye fotograf yukleyebiliyor musunuz?


Gerdamar

yok cnm:( dosya sec pasif geliyor yuklenmiyor

nurturianın guzel bi iphone ve android uygulaması yapması lazım artık
beatrix

benım yavru 9 aylıktan berı ama son zamanlarda sıddetle artan sekılde bagımlısı oldu. ayarı tutturamadık biz. oyun saatınde psıkolog henuz cok erken bence hıc vermeyın dedı.

yenı aldıgım bır oyuncagı dokunarak tıklayarak çalıştırmaya calısmasıyla sanal ve gercegı ayıramamasıyla net bır sekılde yanlıs yaptıgımızı ogrendım.

 

kızım 25 aylık 10 a kadar sayıyor, turuncu pembe kırmızı ayrımı dahıl her rengı biliyor,kare ucgen daıre sekıllerı ogrendı. harflerı ogrendı. arabayı parkedıyoruz mesela d 16 yazıyor ve daire seklınde turuncu bır isaret var. turuncu daire bir altı a seklınde tanıyor bu rakamları sekıllerı harflerı. hosuma gidiyordu once. mesela yenı bır oyun ındırıyordum. daha ben ona gostermeden ne yapılacagını anlıyordu kı zaten basıt programla


pinarturker

Selamlar,

biz üç anne olarak yeni bir site açtık: www.onlineanne.com.

Sitemizde, iPAD, iPhone, Android tabanlı tabletler için çocuklara yönelik olarak hazırlanmış eğitici kitap ve oyun uygulamalarını değerlendiriyoruz. Buradan incelediğimiz uygulamalara çocuğunuzun yaşına, kullandığınız platforma, aradığınız konuya, ve/ve ya dile göre arayabilir ve beğendiğiniz uygulamalara doğrudan ulaşabilirsiniz.

bekleriz:-)CokBilmis

pinarturker, siteniz hayırlı olsun. Şöyle bir göz attım, beğendim.

Yalnız benim bir takıntım var, bir yazıda gramer konusunda sıkça hata yapıldığında dikkatim dağılıyor, okuduğumu anlayamıyorum. Eğer bu konuda da biraz hassas olabilirseniz harika olur.

Çok gerekli olan bir alanda, ciddi bir boşluğu doldurmaya talip olmuşsunuz. Başarılar dilerim.


pinarturker

sevgili cokbilmis, yorumun için çok teşekkur ediyorum:-)

Gramer konusunda utandım şimdi. Bence takıntı kapsamında değil, olmazsa olmazlardan. Hatalara daha çok incelemelerde mi, blog yazılarında mı rastladın acaba?
Cevaplamak için Üye ol