Ankara'da iyi bir nefrolog tanıyan, bilen, duyan varmı?

Oznur soruyor: 10

Bir arkadaşımın 8 aylık oğlunun böbreklerinde kum ve taş parçaları tespit edilmiş. Safranbolu'dan buraya gelecekler acil olarak götüreceğiz. Kimsenin başına gelmesin ama bilgisi olanlardan yardım rica ediyoruz.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


erkisisi

Prof.Dr.Müjdat YENİCESU. Gatanın doktorudur. Ancak çocuk nefrolojisi ayrı mıdır onu bilemiyorum. Meşrutiyette muayenehanesi var.


Oznur

Meşrutiyetteki muayenehanesinin tel. nosu varmı acaba?


erkisisi

418 72 67


Oznur

Çok teşekkür ediyorum. İnternette özel muayenehane tel yok ve sadece 2 gün sivile baktığı yazılmış. Yardımın iyi oldu.Hemen arıyorum.


Oznur

Şimdi aradım, çocuk nefrolojisine bakmıyormuş:(erkisisi

çocuk nefrolojisinde tavsiye edecekleri bir yer var mı sorsaydınız keşke?


didemnurcan

merhaba-->Fatos Yalcınkaya...


Oznur

Akıl edipte sormamıştık. Sonra sorduk isim verdi. Mesiha Ekin ve Fatoş Yalçınkaya arasında tercih yapacağız. Teşekkür ediyorum.Oznur

Arkadaşlar yardımlarınıza teşekkür ediyoruz. Merak edenler için;
görünen kitle, böbreklerinde kalsiyum birikmesi nedeniyle de oluşmuş olabilir denildi. Bu hafta netleşecek.


gulendam

öznur hanım sıkıntınızı yeni öğrendim. aynı sıkıntıları bende yaşadım.eğer işinize yararsa istanbuldan size çok muhteşem iki insanın adını verebilirim çocuk nefroloğu gül özçelik ve çocuktaki böbrek taşlarını kırmada son nokta hasip erol.Benim kızımdada 8 aylıkken taşlar tespit edildi ve kalsiyum fazlalığından olduğu söylendi. uzun araştırmalarım sonucunda gül hanıma ulaştım ve iki yaşına kadar diyetle ilaçla taşların büyümesini engelledik daha sonrada hasip beyin böbreklere en ufacık bir zarar vermeden taşları kırmasıyla bu işin üstesinden geldik. gelişmeler ve izlediğiniz yol konusunda beni bilgilendirirseniz elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım. Allah yardımcınız olsun


Cevaplamak için Üye ol