uykusunda bozulma

mujgankartal soruyor: 2

merhaba,
benim oğlım 10 gün öncesine kadar geceleri 3 saatte bir emmeye uyanırdı. ondada ağlamazdı, kıpırdanışlarında anlaşılırdı. ama şimdi ağlayarak sık sık uyanıyoor. sebebini anlamış değilim. çocuk doktorumuz henüz diş olamdığını söyledi. bir de sürekli eli ağzında. anlamış değilim. düzenli uykusu bozulmuş durumda. hep böyle gider diye çok tedirginim. sizce ne yapmalıyım. yoksa bu da gaz sancısı gibi geçici bir süreç mi? yoksa böyle devam eder mi?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


NORTH_TAN

Büyüdü artık o annesi. Artık sesini duyuracak size, sizinle konuşma yöntemi bu. Şu anda konuşma dili bu.Sadece Bebek konuşması o. Bebek tınısı.

Vardır bir nedeni?  Karnı acıkıyor olabilir, gaz sancısı olabilir, kıyafetlerinden sıkılıyor olabilir, yattıgı yer (sepet ise) rahat tepinemiyor olabilir.Buyume atağı geçiriyor olabilir. O zamanda da çok ağlıyorlar. Bizimki 1 ayda 6 cm uzamıştı. Deneme yanılma yoluyla bulunuyor malesef.

Sabırla sevgiyle siz anlarsınız nedenini.


ozgeoyku

aynı donemı bızde atlattık gececek emın olun kızım gece hıc uyanmazdı 4 ayı bıttı 2 kere uyanmaya basladı sonra 2 saat arayla uyandı bı ara saat bası falan uyandı hemde aglayarak cok zor bı dnemdı hep oyle olacak sanıyor ınsan ama duzelıyor sımdı yıne 1 kere uyanmaya gerı dondu sanırım buyuyorlar bıraz sabırlı olun en fazla 1 ay surecek bır donem kolay gelsın:)Cevaplamak için Üye ol