izmir anaokulu fiyatları

nurturia soruyor: 10

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


sevfurkereym

bencebu fiyatlar semtlere göre değişiyo sanırım.semtlerde kiralar pahalı olunca okul fiyatıda bi okadar pahalı oluyo.ben geçen sene oğlumu kreşe verdim.330 tl idi aylık.servisi,3 öğün yemeği,ingilizce dersi vardı.ayrıca kırtasiye temizlik ihtiyacı gibide liste verilmedi elimize.sadece set kitap aldık 125 ye onuda 2 kerede ödedik.okulda herşey çocuklara yönelikti özellikle tuvaletlerini çok beğenmiştim.çok temizdi.8:30---17:00 arasıydı.öğretmeninin müdürün tlf vardı.ihtiyaç duyduğumdada aradığımda yardımcı oluyolardı.oğluma çok faydası oldu.bu senede normal okula verdim çünkü seneye 1. sınıfa gidecek okula ortama alışması için.


Secil_

verdiğiniz kreşlerin isimleri neler?bir de hangi semtlerde?


ozlemzeyno

Küçükyalı Kukla Anaokulu'nu öneririm,zaten sahibi Özlem Hanımla tanıştıktan sonra tüm sorularınıza cevap bulursunuz.


karla

iyi bir okul 600-800 arası genelde..eger ıyı bir okula butce yetmıyorsa devlet anaokullarında da oldukca basarılı olanlar var..


banuu35

gözbebeğim anaokuluna bende bu sene verdim çokda memnun kaldım.fiyat ve kalite olarak çok iyi.bir kaç okul tecrubem oldumuştu önceden.oct4

acaba ksk de fiyatlar nasıl biilen bilgisi olan varmı


ves

kesinlikle gözbebeğim anaokulu, kızım da halen gidiyor...hatay nokta durağında. öğretmenleri ve özellikle de sahibi çok ilgili, çocuk psikolojisine özellikle çok önem veriyorlar, aynı zamanda hem disiplinli hem de çok sevgi dolular.  2 katlı bahçeli mustakil binası var.fiyat olarakta çok iyi 450tl.


Secil_

Merhaba
Benim kızım bu Eylülde ilkokula başlayacak ancak sizlere Karataştaki (tarihi asansörün orda)  Duatepe anaokulunu çok çok tavsiye ederim.Bağımsız devlet anaokulu.yarım gün ve tam gün programı var.Bizim öğretmenimiz Yüksel Hanımdı.Mükemmel bir öğretmen.Önümüzdeki Eylülde 3 yaş tam gün sınıfı öğretmeni olacak.Bizimkileri bu sene mezun etti.Keşke ilkokula da sizi götürebilsek diye çok ağladık okulun son günü.Okulun yarım gün ücreti 110 TL,tam gün ücreti 300 TL idi,sanırım yeni dönemde de 10 tl filan zam gelir.Müdüründen çalışanlarına kadar çok memnun kalırsınız.sevgiler..esess

Ben çok okul gezmiştim.Bir çok özelliği aynı olan okullar arasında fiyat farkları var.Çoğu okulun fiyatları şişirdiğine inanıyorum.Kolejler ve 2-3 tane isim yapmış okul dısında  hepsi aynı bence.Birde ücretten ayrı  branş dersi diye ek ücret isteyenler,servis mesafesi aynı ama farklı farklı fiyat verenler.Ben ksk.de gonca anaokuluna ,Hataya taşınınca Gözbebeğim anaokuluna vermiştim.Hatayda  revaçta bir okul fiyatıda makul,ama gidip kendin bakmanı tavsiye derim.


kuzii

gezdiğim anaokulları ve fiyatları söyle 450tl yarım günden başlıyor 800tl kadar gidiyor.servis hariç.benim cocuğum 3yaşında konuşma güclüğü cekiyor.banada gozbebeğim anaokulunu  karsısındaki kurum tavsiye etti.şimdilik  yarım gün olarak başladık.yarım gün kaynaştırma 500tl ödüyoruz.tam güne gecince 550tl odeyeceğiz.
daha önce harikalara gidiyorduk oradanda memnunduk.


Cevaplamak için Üye ol