Doğum sonrası doktorunuza hediye aldınız mı?

oyabes soruyor: 9

Doğum yapan arkadaşlarım hep doktorlarına ilk kontrole gittiklerinde hediye götürmüşler. Siz ne düşünüyorsunuz? Doktora hediye olarak ne gidebilir?

Bu soruyu cevapla


49 Cevap


Marlasinger

Doktorumdan çok memnunum.Yumurtalık kisti ameliyatımı ve 2 bebeğiminde doğumunu yaptı.Herbirine epey yüklü bir para verdiğim için açıkçası hediye almayı hiç düşünmedim.


selencem

Benim de aklima gelmedi. Isini yapiyor ve zaten bolca para kazaniyor :)


kemalata

Bizim dr erkekti,biz de bayağı kararsız kalınca çevremizdekilere sormuştuk .Sonuç olarak doğumdan sonra ki kontrolümüzde içki ve çikolata almıştık,bir de doktorumuzun odasında bebeklerin fotoları vardı,bir de fotoğraf vermiştir,panosuna eklemesi için.


Elif_Ezel

şık bir biblo almıştımruhdagi

Valla yeteri miktarda doğum parası ödedim kendisine ekstra hediye neden alınsın. Sonuçta işini yaptı bende ödemesini.


canmur87

ben de boncuklu salon takım örtüsü götürmüştüm. 70 tlye almıştım.


julyasia

belki aldığımızı beğenmez diye derimoddan hediye çeki almıştım


SimgeAda

bız esımın dogumda cektıgı bı  fotografı goturmustuk bır kutu cıkolata ıle.cıkolatayı bı kenara bırakıp fotografa bayılmıstı.cunku tum aılesı oradaydı. (karı koca gırdıler doguma kocası da kadın dogum uzmanı) ve karnında 5 aylık bebısı vardı. ellerının ucunda da benım mınık kızım..profesyonel fotografcılar cekemedı bu kadar guzelını demıstı.hala her gıttıgımde masasının uzerınde goruyorum ve cok mutlu oluyorum.. bır de anneannem benım kızıma bır elbıse ormustu benım cocuklugumdan kalma bır ornek uzerınden.o gun ada ya o elbıseyı gıydırdım. onun kızınınkını de paketleyıp goturdum..nasıl mutlu oldu anlatamam..


angelique

doktorumu cok seviyorum, dusundum dusundum ne alsam diye tabi ki bulamadim:) vakkodan gumus cerceve aldim sonunda degistirip ne istiyorsa alsin diyerekten:)Cevaplamak için Üye ol