Oğlumun inmemiş testis ameliyatı

arda_melis soruyor: 3

arkadaşlar, oğluma bir yaşında dr inmemiş testisten şüpelendiği için ç.cerrahisine yönlendirdi. ç.c bize pregnyl iğne verdi bizde yaptırdık:( sonra ününü duyduğumuz başka drlara götürdüğümüzde bize iğne için fırça bile attılar. ozamandan buyana kontrollerini yaptırıyoruz fakülte hastahanelerini tercih ettik hep ama ortalama on dr içinden biri ameliyat demişti.bizde çoğunluğu dinledik(hatta geçen yıl samsun omü de dr bir kontrole bile gerek yok dedi) içimiz rahat etmediğinden bu yıl tekrar kontrole götürdüğümde ameliyat dediler. 10 günde üç ayrı dr da ameliyat dedi ve ben çok üzgünüm geç mi kaldık? niye bizi böyle oyaladılar:( dr iki saat sürer dedi uzun değilmi? başına gelen varmı, bilgisi olan nolur yardım etsin.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


nihal58

Geçenlerde arkadaşım bebeğine bu ameliyatı yaptırdı, ona da 1 yaşında söylemişlerdi ama 2 yaşını bekleyin demişlerdi o da 2 yaşında yaptırdı hatta aynı anda sünnetinide yaptılar. Bir sorun yaşamadı çocuk, devlet hastanesinde yaptırdılar.


arda_melis

teşekkür ederim arkadaşım, inşl öyle geçer bizimkide.bir de tam emin olamadığım şey bu ameliyatı üroloji uzmanı mı? yoksa çocuk cerrahisine mi yaptırlım? bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

 


Gamze_Fatih

AYYYY BENDEDE AYNI SORUN VAR ULTRASON ÇEKTİRDİK İNDİRMEYE ÇALIŞACAKLARMIŞ OLMAZSA BİZİMKİDE OPERASYONLA İNDİRİLCEKMŞ GALİBA :((Cevaplamak için Üye ol