Hangi oyuncakları tercih ediyorsunuz?

nurturia soruyor: 4

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


melecek

Merhaba, çocuğun yaşına ve kişiliğine göre oyuncak seçimi farkediyor bence. Kızım oldukça hareketli olduğu için daha egzersize dayanan oyuncaklarla, boyama ve hamur malzemeleriyle zaman geçiriyoruz. Ama yine de bir umut zeka oyuncaklarını aralarda ortaya çıkarıyorum:)


http://psikologanneden.blogspot.com.tr/ sitemde bu konuyla ilgili yazılar var. Oraya ek olarak Zekids denemedim ama, Qbebek Görsel Algı oyunlarından memnun kaldım. Brightstarts ve Fisher Price aynı kalitede ve oyuncakları çok başarılı, en dayanaklı ve severek kullandığımız ürünler ordan...


venusunannesi

BEN KIZIMA MÜMKÜN OLDUĞUNCA AZ OYUNCAK ALIYORUM.MÜHİM OLAN AZ OYUNCAKLA  YARATICILIĞINI GELİŞTİREBİLMESİ.BİR ÇOCUĞUN HAYAL GÜCÜ İÇİN BİR KAŞIKTAN UÇAK YAPMAK HİÇ DE ZOR DEĞİL VE ONLAR BU ŞEKİLDE DAHA YARATICI VE MUTLU OLUYORLAR.BİZİM DÜZENLİ OLARAK GİTTİĞİMİZ AİLE TERAPİSTİMİZ VAR OYUNCAK KONUSUNDA BU FİKRLERİ ONDAN ALMIŞTIM


dilrubaa

2 yasindan sonra daha cok ilgilendigi seyler oyun hamuru, puzzle ve ikea ahsap tren seti oldu. Oyun hamurunda kaliplar filan setler aldiktan sonra ilgilenmeye basladi. Fisher price cok daha kucukken aldigimiz masalci tirtil tek sevdigi oyuncakti. Bi de cd calari var onu da gittigimiz oyun evinde cok seviyor.

Bi de hayvan setlerimiz var durmadan oynadigimiz.


Annece

Merhaba,

Bir anne olarak bende çok araştırdığım için blogumda oldukça detaylı olarak kullandığımız, kızımın zevk alarak oynadığı oyuncakları ve markaları yazmıştım. Umarım yardımcı olur.

https://www.facebook.com/anneceblogger/posts/1527301847519659Cevaplamak için Üye ol