Balık yağı Seven seas?

candasinannesi soruyor: 7

Doktorumuz  Seven seas balk yağını veriyor, ama ben kullanmak istemiyorum

zaten haftada 2kez balık veriyorum oğluma. İlave Balık yağına ne gerek var anlamadım.

Doktorumuza bunu dediğimde "yeterince Omega3 için tonlarca balık yemesi lazım" dedi.

Şaştım kaldım

napmalıyım?

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


candasinannesi

Seven seas kullanmadan önce çalkalıycaksın ama yukarda bahsettiğim gibi artık kullanmıyorum :)


dilekdeniz


o kadar çok çalkaladım ki yinede kaşığa dökülecek kıvama gelmiyor zaten benim aldığım biraz garipti az önce yeni gelen partiden değiştirme yaptım biraz daha kıvamlıydı ama yine de çok koyu acaba özelliğimi öyle diye merak ettim.


Tibetinannesi

Bizde 12 ay kontrolunde basladik sevn seas haftada 2 mutlaka balik yemesine ragmen. Bu ay her gun kullanacagiz sonra haftada 1-2 verecegiz, zatem sicaklarda balik yagi dokuntu vs sebebiyet verebilir. Istahin azaldigi yurumeye baslama doneminde cok iyi geldi. Fakat evet, yogun kivamli ama kasiga dokuluyor, zaten cok iyi calkalamak gerekiyor her seferinde. Ben 20 cc su ile karistirip veriyorum bayilarak iciyor hatta , tavsiye ederim.


dilekdeniz

teşekkür ederim tibetinannesi bende şişeyi değiştirdikten sonra biraz daha emin oldum hergün vermeyi düşünmüyorum zaten evet su ile karıştırarak da verebilirim.


candasinannesi

sonuç? marka verirmisiniz


Ezgi_MertBora

Serdar bey, hekimliği para kazanmak için değil de insanların sağlığını korumak adına yapan çok değerli doktorları aşağılayan soylemlerinizi en basıt tabirle yakışıksız ve çirkin bulduğumu ifade etmek isterim. Zira çok şükür ki ülkemizde ünvanlarını paraya cevirmek için kullanmayan güvenilir doktorlarımız var ve onların soyledikleri anneler ve bebeklerin sağlığı için yol gosterici nitelik taşıyor. Burası bir anne- baba- çocuk platformu. Anneler tecrübelerini aktarırken genel olarak biz boyle yaptık ama siz mutlaka doktorunuza danışın şeklinde bir uslup kullanırlar ki bence de doğrusu budur. Ancak siz "doktorunuz" gibi bir nickname kullanarak platforma dahil oluyor ve iddialı acıklamalarda bulunuyorsunuz. Her nedense sadece sattığınız ürünleri tanıtabileceğiniz soruları seçip yanıtlamışsınız. Sizin doktor olduğunuza guvenip bir- iki aylık cocuğuna balıkyağı içiren bir anne olursa o bebeğin sağlığında yol açabileceğiniz hasarın vebalini nasıl tasıyacaksınız diye sormak isterim. Araştırmalar, yüzdeler vermişsiniz ki burdan anladığım kadarıyla çalıştığınız kurumun araştırmaları Dunya Sağlık Örgütünün araştırmalarının çok ilerisinde. Anne sütü- balık yağı- japonya üçlüsunden bu çıkarımda bulundum. Sanırım bu tip genellemelerle iki aylık çocuğa balık yağı tavsiye edilmemelidir. Hekim değilim anne olarak tahminim bu!

Özetle lütfen soruya ilişkin verdiğiniz cevabı siliniz sizden bir anne olarak rica ediyorum. Urun tanıtımlarınızı başka platformlarda zaten başarıyla yapıyorsunuz. Aksi takdirde yonetim zaten tanıtım amaçlı olduğunu görüp yorumunuzu silecektır.


candasinannesi

Serdar bey ile "doktorunuz ". farklı kişilermi??
Cevaplamak için Üye ol