Dr.Ayşe Özkul

zerrin_aydogan soruyor: 6

Merhaba

istanbul baskent universitesi hastanesinde ki cocuk dr Ayse ozkul'u kuzenim tavsiye etti.Ayse hanimi tavsiye edebilecek baska annelerden olumlu olumsuz cevaplari bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


cicibici

merhaba ,ben başkent hastanesinde dogum yaptım...ayşe hanımda degil.ancak prof <esra kuşçu<da kendisi çok iyi bir doktor olmasına ragmen daha öncede yazdıgım gibi..uyarmak zorundayım...bikere hastanede dogum yaptıgım için çok pişmanım..bebegimi göğsüme vermedikleri için uzun süre emme problemi yaşadık..kaldıgım odayı hiç sormayın bile..özel oda ücreti verdigim halde küçücük havasız hemşireler hiçbirşeyden habersiz ve oda süslenmemişti...bebegimi ihtiyacı olmadıgı halde  küveze koydular ve midesine ince bir moruyla mama verdiler..sonrasında gögsümden şarıl şarıl süt bekliyorlardı heralde ki sütünüz yok sizin aaaa diyen hemşireler,çocugu aglatmayın tekrar küveze koyarız ha diye gülüp geçen doktorlarmı dersin hiç sormayın hiç...aşagıdaki ameliyathaneye aglayarak indim,bir Allahın kuluda(ailem hariç) spinal olmama ragmen(belden uyuşturuluyor) beni rahatlatıp benimle konuşmadı....aksine  sen kaç kilo almışsın boyle diye azarlar gibi konuşan aglayarak eşim geliyormu dedigimde hayır diye tersleyen bir anestezi uzmanı!!!!!! sakın ha diyim..


nilaylilayla

onları şikayet etseydiniz keşke..bu ne böyle?insanın en güzel gününde..


cicibici

çalışan anneyseniz birkere raporu unutun.biz vermiyoruz deyip yüzünüze telefonu kapatıyorlar..(kibarca) .birçok doktor hastasının yanında olurken parayı almayı biliyorlar ama..bu arada abim doktor hastaneye geldi ve ben boyle birşey görmedim daha önce dedi.çünkü yakınlarımla bizi ayaga diktiler orada akılsız bir doktor hamile bile olmayan biri için bizi mal gibi bekletti..kala kala başka bir hastanın yanına yatırabiliriz sizi dediler olmaz dedik...ameliyatlı hastanın yanında ne işimiz var dedik..doktor sonra sizi alırız dedi..lohusa kadını başka odaya alacaklar bide...ve anlatmadıgım daha birsürü olay...lütfen  uyarımı ciddiye alınız..


ozkan62

Merhaba
sanırım siz başka bir başkentten bahsediyorsunuz çğnkü Istanbul'daki başkent Hastanesinde sizin bahsettiğiniz doktorlar yok. ben çocuğumu ayşe hanıma götürüyorum, çocuğuma yaklaşımı tanıları ve tedavisinden çok memnunum. çocuğum onun sayesinde doktor korkusunu yendi artık doktora gideceğiz deyince Ayşe doktora gideceğiz değil mi) d,yor başka doktora gitmek istemiyor. gerkmedikçe ilaç kullanmıyor ve astım konusunda çok bilgili. Çocuğum artık onun sayesinde ne iğne oluyor ne de gereksiz antibiyotik kullanıyor
Ayrıca güleryüzlü ve içten.
Selamlar


tamtam

Dr Ayse Hanıma ikiz kızlarımı goturuyorum ve gayet memnunum.
 Kendi kızınıda ona goturen Prof hocamın tavsiyesi ile tanıstık Ayse hanımla. Çok dikkatli ve asla gereksız ilac kullanmıyor. Benim bile bir hekim olarak gozden kacırdıgım detayları o yaptıgı detaylı muayenelerde yakalıyor. Pratik bilgiler veriyor ve sadece sağlık değil cocukların sosyal gelisimi ile de ilgileniyor. Biz cok memnunuz herkese oneririz tabii yoğunluğundan randevu bulabilirseniz. 
Sevgiler


santaluz

Sanırım artık izmirde medical park hastanesinde. Siz götürdünüz mü? Memnun kaldınızmı?Cevaplamak için Üye ol