Yarım gün bakıcı/oyun ablası fiyatları

bluebamboom soruyor: 7

Istanbul Anadolu yakasinda yarim gun bakici/ oyun ablasi hizmeti alan var mı? Ne kadar ucret aliyorlar? Ayda kac saat calismis oluyorlar?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


serendipadasi

Alabiliyorsaniz tam zamanli alin..zira yarim gun olunca 100- 200 tl dusuyorlar..


babel

Buradan bir arkadaş haftada 3 gün 3'er saat alıp ayda 500 veriyormuş oyun ablasına. Başka bir arkadaşım günde 3 saat 5 gün bir ablaya ayda 600 veriyor. Bu rakamlar istanbul için tabii.


maviboncukk

Yarım gün oyun ablası fiyatını bilmiyorum ama anadolu yakasında haftada beş gün günde 2 saat oyun grubu fiyatları 500 tl üzeri. Bundan bir fikir edinilebilir belki.


Hamster

09:00-15:00 saatleri arası haftada 5 gün 600 tl ödüyorum bakıcıma,haftada bir gün evi süpürüp siliyor,kızımın yemeğini yapıyor,talep edildiğinde eve yemek yapıyor,günlük ev işlerinden sorumlu,Ocak ayında izinim bitecek o zaman tam gün olacak 08:00-18:00 arası çalışacak vereceğim ücret 900 tl olacak.Büyük kızımı oyun grubuna göndereceğim,tek bebeğin bakımı olacak ki annemin evinde bakıyor,yardımda alıyor.Bakıcı işi zor,kolaylıklar diliyorum.


bluebamboom

Teşekkürler cevaplar için. Hamster, nerede oturuyorsunuz? Şimdiye kadar duyduğum en uygun fiyat..


renklihayat

Ataşehir de oturuyorum, tüm gün sabah 07.30-18.15 arası gelen günlük ev işi, yemek, çocuğun ütüsünü vs yapan bakıcıma en son 1.300 veriyordum. Kızım kreşe başladığı için yarım gün gelecek 13.00 ile 18.15 arası, fiyatı 900 e indirdim ama yol da dahil. 3 senedir çok memnunuz. Fiyat yüksek ama daha da kesemiyorum, yarım gün gelse de tüm gününü bloke ediyor sonuçta.


Hamster

Çekmeköy'de oturuyorum,bu fiyata iki farklı bakıcı ile çalıştım.Cevaplamak için Üye ol