Katılma / uğunma nöbetleri, sorun nerede?

elifce soruyor: 3

doğduğundan beri çok disiplinli kuralcı bir anne olmadım ahmet efeye karşı nasıl mutlu oluyorsa ona göre davrandık 1 yaşına kadar sorun yoktu 13 aylıktan itibaren katılma nöbetleri geçirmeye başladı(uğunmada deniyor) doktorlar panik olmamaızı tutarlı davranmamızı söylesede ağlamaması için çabaladık öyle el üstünde tutmasakda daha temkinli davranıyoruz sanki bu aralar iş çığırından çıkmaya başladı banyo yaparken saçını kestirirken doktora gittiğimizde o kadar çok ağlıyoki nasıl sakinleştireceğimi bilemiyorum birde herşeyden korkuyo hiçbir zaman su geliyo bu geliyo gibi korkutmadık ama kendine kendine böcek geliy falan diyip kucağıma koşuyo bunlar normal mi bizmi hata bir yerde hata yapıyoruz?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ediluj

katılma nobetleri kansızlıktada olabiliyor(kardesimde vardı oradan bilirim,sonradan gecti)hemogram kontrolü yaptırın isterseniz.


elifce

hemoglobini normal hatta gayet iyi bugün tekrar tahlil yaptırdık.kardeşinizinki kaç yaşına kadar sürdü


SelmaOnurEmre

Valla çok zor bir soru sormuşsunuz. Bana hiç kronik bir sorunmuş gibi gelmedi ama  bir uzmana danışabilirsiniz. Ne kaybedersiniz ki? İstanbulda yaşıyorsanız kesinlikle psikolog Iraz Torosu tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol