Ankarada jimnastik kursu

akasya2213 soruyor: 8

5 yaş oğlum için. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


fathos

Benimde 3 yaşında kızım var onun için araştırmıştım. Olimpik akademi diye bi yer dikmen kazım karabekir ve şaşmazda şubesi var telde konusmustum aylık 200 tl demişti ilk götürdüğünde 20 tl karşılığı deneme yaptırabiliyormuşsun ona göre karar veriyormuşsun


aldimsazielime

Olimpik akademiyi tavsiye ederim.ancak dikmen subesi kapandi


fathos

Ben geçen hafta götürdüm kızımı olimpik akademiye ama ankyra spor klubunun da çocuklar için jimnastik kursu varmıs daha sonrasında bale yüzme vs gibi alanlara yönlendiriyormus kendi içerisinde ve fiatıda aylık 200 tl bu haftada orayı denemeyi düşünüyorum.


Ulku

Olimpik akademi kazim karabekir subesine bir yil kadar gitti kizlarim, cok memnunduk, tavsiye ederim. Orasi ana subeleriydi, alan buyuklugu, alet cesitliligi, ogretmen egitimi ve sayisi olarak cok iyiydi. Yeni acilan sasmaz subesine bakacagiz yakinlarda.akasya2213

hepinize cok tesekkürler. iyiki varsınız :) ulku kazım karabekiri beğenmeniz benim için çok önemli bir bilgiydi zira evime en yakın şube burası.hazır deneyimlemiş birini bulmuşken birşey daha srmak isterim. hocalar eşliğinde çalışma yapıldıktan sonra serbest olarak eğleneceği bir 10-15 dakka kalıyor mu daha doğrusu günlük düzen nasıl işliyor. bizimkinin hem biraz disipline hem de biraz özgürlüğe ihtiyacı var:) daha doğrusu disipline ayak uydurursa özgürlük benim vereceğim ödül olacak...:)

tekrar çok teşekkür ediyorum


Ulku

Rica ederim :)

Evet serbest oyun icin zaman oluyor, bir sonraki seans seans baslayana kadar izin veriyorlar, o da 20 dk idi sanirim. cocuk oyun alani var, onun disinda oradaki jimnastik aletlerini (trombolin, halka, vs.)istedikleri gibi kullanabiliyorlar, futbol oynuyorlar, vs.

Egitim tamamen profesyonelce, cok buyuik ilerleme kaydetti kizlarim.


akasya2213

ulku bu bilgiler harika:) cok mutlu oldum:) tekrar tesekkür ediyor ve iyi bir hafta sonu diliyorum.


asutay

Biz ataspor Klubüne gidiyoruz.memnunuz.


Cevaplamak için Üye ol