bebeğinizin tıkalı burnunu açmak için önerim var buyrun

hamzayse soruyor: 7otribebe burun aspiratörü kim ica ettiyse Allah razı olsun. sonderece basit bir alet ve çok etkili. acı sızı ağrı veren bi alet kesinlikle değil. günün her saatinde herzaman kullanabilirsiniz. kullanıumı üzerinde yazıyo zaten. yedek başlıklarınıda almayı unutmayın yedek başlıkları ve aletin ekndisi toplam 28 lira. tıkalı burunla ememeyen ve uyuyamayan bebekler için harika. eczanelerde satılıyor.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


seralp

Biz de bebeğimiz doğduğundan beri bunu kullanıyoruz... şiddetle tavsiye ediyorum...


PinkPrincess

bizde pillisi var.elektrik süpürgesi gibi hehe:)Çok memnunum.


Ezgi_

Şu anda kampanyadaymış. 3 yedek uç dahil 13 lira:)


senayc

bunlar küçükken kullanılabiliyor ama şimdi mümkün değil. Kolarını bacaklarını tutuyoruz,yine bile başaramıyoruz bazen.


burcubrsn

tabi tabi..elimizde değişik bi alet görünce tekme vs atıyo imkansız yaklasmak yanına..bebekken fısfıslarla gıkı çıkmadan çekerdim dakikalarca uğrasıp:)


babu

yapamayanlara (biz 8 ayliktan beri yapamiyoruz kucuk direnisciye bu isi) teselli olarak sunu soyleyeyim: bize doktorumuz ve bir hemsire kesinlikle aspiratorle temizlemeyin dedi. dr aciklama yapmadi, hemsire burun etlerini sisirir kisir donguye girersiniz dedi. sadece tuzlu su damla/sprey yapin dediler (bizim o noktada da kiyamet kopuyor ya neyse) aspirator kullanmayi basarip memnun olanlar cok takilmasinlar bence bu yoruma, o kadar ureten olduguna gore tavsiye eden doktor da vardir, temiz burunlarin tadini cikarsinlar :) imza: su anda nezle olan oglu emerken nefes alamayinca sinirlenip memesini isiran bir anne!!  


Aysegul_

otribebeyi internet üzerinden satan güvenilir site bildiğiniz var mı arkadaşlar. buradaki eczanelerin öyle bir şeyin varlığından dahi haberleri yok :) bebek alışveriş sitelerinde de göremedim. bir tek online eczane sitelerinde var sanırım. hiç denediğiniz site oldu mu bunlardan ?Cevaplamak için Üye ol