Kurtköyde bahçeşehir mi doğa koleji mi?

satrun soruyor: 5

Kızım seneye anasınıfına gidecek. Şimdiden okul arayışındayız. Kurtköy civarında bütçemize göre bir özel okul arıyoruz. Bahçeşehir ve Doğa Kolejlerini düşünüyorum. Bahçeşehir yeni açılacak. Doğa Kolejinden de memnun olanlar da var olmayanlar da. Bilfen ile görüştüm. Aslında çok beğendim ama ne yazık ki bütçemizi zorlar. Önerilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ilknur

Bahçesehir seneye yetişmez bence daha temeli bile atılmadı, sadece alanını düzlediler. Eğer bahçeşehirle görüşüp de açılıyoruz dedilerse o ayrı ama 6 ayda koca kampüsü ayağa kaldırmaları bana biraz zor geliyor. Fiyatları da bilfene yakın diye biliyorum.


lopikcim

İnternet sitesinde seneye açılacaklar listesinde Kurtköy şubesi, iletişim ofisi de var.Gerçi gidip görüşmedim henüz ama açılacak diye biliyorum..Bilfeni akademik olarak çok fazla hırslı ve istatistiklere oynadığı için eledim..Doğa benim gündemimde olmadı hiç..Bu arada net olmamakla birlikte, duyumlarıma göre Bahçeşehirin fiyatları Bilfene göre daha ucuz...Bilfenden net fiyat aldım..


satrun

Doğa'yı eledim derken Kurtköy Doğa'yı kast ediyorsunuz değil mi? Bahçeşehir benim de aklıma yatmaya başladı. İlknur Bahçeşehir kendi inşaat firmasına 6 ayda kampüsü yaptırıyormuş. En büyük kampüs de Dragos'ta olacakmış. Ancak biz Kurtköy düşünüyoruz. Aslında Doğa'yı daha sempatik buluyorum. Belki de fazla reklamdan dolayı böyle düşünüyorum.


yrnclk2

Bahcesehir koleji doga ile bilfen arasinda fiyatlari. Egitim olarak daha iyi oldugu soyleniyor.Doga koleji sosyal cocuk konseptli aktiviteler biraz daha fazla.Sonucta ikiside ozel okul amaclari belli. Doga daha cok ticari kaygi tasidigi izleniminde icerde calisanlari soylemine gore tatilsz calistiriyorlarmis.Bahcesehir daha kurumsal yapiya yakin.En azindan calisanlari memnun velileri memnun.Okul secimi zor.


NAndZ

Merhaba. Gelecek eylülde başlamak uZere ben de Bahçeşehir ve bilfen arasindayim. Bahçeşehir çok yakın. İşe gidip gelirken ben bırakacağım kizimi. Sırf bu nedenle bilfenden bir adım onde;) siz karar verdiniz mi. Konunun açıldığı bayaği olmuşCevaplamak için Üye ol