Hayvanlarla ilgili oyun setleri..

ipegim soruyor: 8

Kızıma birkaç hayvan figürü almıştım inek, aslan vs. çok beğendi sürekli onlarla oynuyor. Şimdi çiftlik gibi içinde hayvanlar olan bir set almak istiyorum. Haftasonu araştırdım ama bulamadım pek istediğim gibi birşey. Var mı bir fikri olan ya da buna benzer oyun setleri de olabilir?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


iflah_olmaz

vtech sesli kaplumbağam şuan oğlumun favorisi.bir de hayvan sesleri olan sesli kitaplar var.çiftlik hayvanları mesela.çok eğlenceli.


Ezgi_MertBora

Lego setlerı var. Hayvan fıgurlerı olanlar.


iflah_olmaz

plastik olanlardan çok kaliteli değilse sakın alma ama.inanılmaz pis kokuyo petrol gibi.tüm evi kokuttu oynamadan attık.

 


kuzeynep

Joker de ahşap çiftlik seti vardi ona bı bakın istersenizipegim

Bakıyorum hemen önerilen ürünlere teşekkürler..iflah_olmaz

fatoş nerden satın aldın acaba bu setleri?bi siteden mi?


fatos

Ben bu oyuncakları joker gibi büyük oyuncak mağazalarından alıyorum. Genelde kasanın yanında tüp şeklinde kutularda satılıyor. Jokerin sitesindede bazı modeller mevcut. http://www.joker.com.tr/Product.aspx?stkID=13040

Bir boy büyüklerinide gene aynı oyuncakçıklardan ve d&r gibi büyük kitapçılardan alıyorum. D&r ın sitesindede satılıyor. Ayrıca 1v1y de kampanyadalar şuan. http://www.1v1y.com/kampanya-urun/schleich-4491#!g=-1&sc=-1&s=-1&o=like&p=1&sp=true Biraz pahalı ama çok kaliteli bu marka.


Cevaplamak için Üye ol