hangi marka gebelik testi önerirsiniz

bamelca soruyor: 7

adet günümde yapacağım güvenilir bir test arıyorum.pahalı olanlar para tuzağımı gerçekten iyimi bilemedim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


bamelca

eczacıma sordum, farketmez adetin 10 gün geçmesini bekleyin dedi benim öyl bir sabrım yok:)olmadı kan testi yaptırcam. peki siz kaç gün geçince test yaptınız?


sedaada

Ben önce 2gun geçtikten sonra erken gebelik testi yapmıştım. negatif çıktı. 1 hafta geçtikten sonra baktım olmayacak aldım 2-3 tllik testlerden pozitif çıktı. yetmedi aynı gun birde kan testi yaptırdım. ve hamileydim. sakın aldanmayın erken testlere. bosuna para tuzağı.


emotional_mel

Bende katılıyorum 3-5 milyonluk testler pozitif olunca kesinlikle gösterio, bende ucuz deyip inanamayıp 4 defa yaptım :) ilk yaptığımda biraz silikti diğerlerini öbür gün yaptım ve direk koyulaşmaya başlamıştı ve halada onları saklıyorum :) 

inşallah isteyen herkes doğru zamanda o 2.çizgiyi görür


doublebassist

hamile kaldığımda 2 ane test aldım biri 30 liralık biri 5 liralık.30 liralık olanın üzerinde adet gecikmenizin ilk gününden itibaren yazıyordu. benim adetim gecikeli 1 hafta olmuştu . 30 liralık testı yaptım negatif çıktı. 2 gün sonra 5 liralık testi yaptım pozitif çıktı. bundan snra hayatta 30 lira para vermem.


seres_esra

geçen gün eczanenin camında gördüm yeni çıkmış sanırım ilişkiden 8 gün sonra kesin sonuç yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorumnorador

ilişkiden sonra 8 gün asla gerçek olamaz çünkü bazen hamile kalındığı halde adet döneminde atıldığı oluyor ama buna düşük denmiyor. en doğrusu adet gecikince test yapmak. ben gecikmenin ilk günü yaptım çok belirgindi, bu tamamen gebeliğin oluşma günü ile ilgili.. 5 liraya almıştım testi, pahalı olanlarla hiçbir fark olmadığını düşünüyorum. nihayetinde hormon varsa var yoksa yok değil mi :)


ema

İlişkiden bir kaç gün sonra ben test yaptırmıştım negatif çıkmıştı sonra adetim birgün gecikti test yaptırdım değerim 1093 çıktı.En güvenilir olanı kandan bakılması bence...Cevaplamak için Üye ol