6 AYLIKKEN KAÇ KILODAYDINIZ?

kuzey_mania soruyor: 10

27 HAFTAYA GİRDİK , ÇOK ŞÜKÜR:)) AMA 14 KILO ALDIM DR, ÇOK FAZLA DEDİ DİYETİSYENE YÖNLENDİRDİ BEBEGİM 1- 2 HAFTA ÖNDEN GİDİOMUS SU ANDA 900 GR CİVARI 15 GÜN SONRA KONTROLÜM VAR , DOKTORUM BEBEK 1300 KG DAN FAZLA OLMAMALI DEDİ?
BENDE DİYETİSYENE GİTMEDİM TABE VERECEK Bİ LİSTE ONU YEME BUNU YEME BEN ZATEN ŞEKERİ VE BEYAZ PİAVDI MAKARNAYDI DONDURMAYDI CİKOLATAYDI VS IVIR ZIVIRLARRI  KESTİM KİRAZI BİLE SAYI İLE YİYOM :(( AMA 25 KILO ALAN VAR TAMAM 5 KILO ALAN HATTA E.ŞALLI GİBİ 1 KILOCUK ALANDA VAR ...YANİ BENİM KILOM ANORMAL OLMAMALI Dİ Mİ? :D SONUCTA BEBEGİMİ BESLIORUM İŞTE NESİ KÖTÜ BUNUN..(Kusura bakmayın büyük harfle yazmısım ama shift f3 den ceviremedim )
58 İidim 72 oldum:)

Bu soruyu cevapla


32 Cevap


kuzey_mania

58 idim Ocak 2010 dasindi 74 oldum


Opeth

36.haftam bitti.12 kg aldım. bebiş 1 hafta önce 2600 gramdı. dahada 3 haftam var kaç kg daha alırım bilmiyorum 15 ile sezonu kapatırsam öpüp başıma koyucam :)


perihan

Bu sıcaklarda üç haftada üç kilo almazsın nasılsa, öpüp şimdiden başına koyabilirsin:) Bir aydır bir gram almamışım, bebek kilo almaya devam etmiş, şekerimi kontrol altına alabilirsek önden önden gitmeyi de bırakacak.


sadiye_eren

69 kiloyla hamile kaldım. Doktorum çok kızdı, ilk üç ay 2,5 kilo verdim. Sonra 18. haftaya kadar 1 kilo aldım. Ama sonra 18-22 arası tatile çıkıp 3 kilo birden aldım. Doktorumdan tekrar fırça yiyince yarım kilo verdim:) Şimdi 70 kiloyum. Ama son aylar çok kilo alındığı için korkuyorum. Sürekli dikkat etmek gerek, aslında hamur işi, tatlı, pilav yemeyince ara öğünlere ve bol su içmeye önem verip dengeli beslenince kilo alınmıyor. Ama bu her zaman kolay olmuyo, iştahım da bu aydan itibaren çok açıldı. Umarım fazla kilo almam.


Yasemina

Asimo,

Hamile kaldıgın kiloda fazlalık yokken doktorun neden bu kadar kuralcı anlayamadım... sonucta koca 28 haftayı doktorun sozunde durup kendi isteklerini yok sayıp +1 ile bitirmissin. Benim bildigim minimum ayda 1 kilo idealdir. 13'u gecince biraz tehlike zilleri calmaya baslıyor kilolar acısından. Bu kadar katı bir duzen umarim bir yerde patlak vermez...sadiye_eren

Valla benim doktorum kilo takıntısıyla meşhur zaten Ankarada:) Ama çok iyi bir doktordur. Bebeğin sağlığı ve kilosu da gayet iyi şimdilik. Umarım sağ salim tamamlarız hamilelikleri.. 


perihan

Asimo, senin doktorun İstanbul şubesindeyim ben de:) Ama arkadaşlarım senin hakkından ancak o gelir diyorlar:)


nisa06

asimo kimmiş doktorun çok merak ettimsadiye_eren

nuri danışman zekai tahirde klinik şefi


nisa06

hımm
benim doktorum da kilodan hiç hoşlanmıyordu ama bu kadar takıntılı değildiCevaplamak için Üye ol