ümraniye-bulgurlu veya atakent civarı kreş /acil lütfen

nilayy soruyor: 5

Merhaba arkadaşlar; Bulgurlu Atakent civarında temiz, güvenilir, Atatürkçü eğitim veren bir kreş arıyorum. Atakent'te Çağdaş Işığım, İlk Çizgim ve Boğaziçi Park anaokullarını beğendim; ancak ilk çizgim bizim yaş gurbumuzu almıyor. Çağdaş Işığım ve Boğaziçi Park'a gönderen arkadaşlar varsa yorumlarınızı alabilir miyim? Bir de evime çok yakın Liva anaokulu var. Ancak Liva'ya hemen yakınındaki kocaman elektrik direğinden dolayı gitmedim bile. Ne biliyim, elektromanyetik alan vs diye düşündüm. Yine de bu okullarda çocukları olan, veya farklı önerileri olan arkadaşlardan yorumlarını rica ediyorum.

-Atakent bana çok da yakın değil, ben 3 veya 5 yarım gün olarak başlatacağım okula. Aynı zamanda evde bakıcım da olacak. Tercihim bakıcının yürüyüş mesafesinde götüreceği bir okul, aksi halde servise vermem gerekecek ancak 26 aylık oğlumu da servise vermek konusunda kararsızım.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ekinnn

Ben de Çengelköy Nato yolu  veya Çamlıca  civarında arıyorum aynı kriterlerde aşağı yukarı.Kurumsal yerler dışında aradığımızı bulmak çok zor olacak sanırım.Kolaylıklar diliyorum paylaşacağım bir yer bulursam.Asozen

Liva'nin Ataturkcu egitim ile uzaktan yakindan alakasi yok. Ben o bolgede otururken gorusmeye gitmistim, bir resim ogretmeni idi muduru,bana kurdugi cumle 'biz cocuklarimiza sadece kendi orf ve adetlerimizi ogretiyoruz,mesela yilbasi ya da 23 nisan kutlamasi olmaz bizim okulumuzda,dini bayramlarimizi ogretiyoruz cocuklara'.

Ben cikarken kapida,annesinden ayrilmamak icin ziril ziril aglayan 2,5 yas civarinda bir kiz cocugu vardi. Annesine,siz gidin aglayip aglayip alisacak boyle dedi ayni mudure hanim.. Bina guzel,yeni,piril piril ama bir tek olumlu tarafi bu.


SenaMina

Msj attım size


melekyeliz

Atakent'te 3 yas için anaokulu arayışındayım. Nilayy, siz bulabildiniz mi?


nurturia

Canan Kirazlıoğlu Balcı - Boğaziçi Park Anaokulu Şerifali tarafından gönderilen ihtarname üzerine "tmert" üye isimli üyenin yapmış olduğu yorumlar kendisinin "şahsı ve sahibi olduğu kurum hakkında asılsız iddia ve iftiralar bulunması" beyanı ile kaldırılmıştır. Kurum tarafından yayımlanması talep edilen Tekzip metni aşağıdaki gibidir:

"Kurumumuz açıldığı günden beri çocuklara, tüm fiziksel ve ruhsal koşullarıyla son derece sağlıklı ve güvenli eğitim ortamları sağlamaktadır. Öğretmenlerimiz okul öncesi eğitim alanında gerekli eğitim ve yeterliliğe sahip eğitimcilerdir ve tüm personelimiz konusunda eğitimlidir. Hayattaki en değerli varlıklarımız, çocuklarımızdır. Ben ve sahibi olduğum kurum bu bilinçle ve tüm çalışanlarımla beraber, sevgi ve ilgiyle çocuklarımızı eğitmeye devam edeceğiz."Cevaplamak için Üye ol