Karadeniz'de tatil

Ayliz soruyor: 9

Merhaba,

Karadeniz'de sahili güzel, denizi hırçın - çok dalgalı olmayan, tatilini daha önceden o bölgede yapmış ve memnun kalanlar var mı?

 

 

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


cfka

Sinop a seneler önce henüz kendim cocukken ailemle gitmiştik, denizi cok guzel ve dalgasızdı plajı da kumdu.


burcuirmak

Sinop sahili bunun için çok uygun. Sahilde çeşitli pansiyon ve oteller var. Fiyatları da çok yüksek değil. Plajı kum, denizi çok temiz, havası güzel. Ayrıca çevresinde de gezebileceğiniz pek çok farklı yer var. Hem tarihi yapıları hem de çevre ilçelerde farklı sahilleri görebilirsiniz. Özellikle Erfelek şelaleleri ve Hamsilos koyu ömürlük güzelliğe sahip.


yaprak

bende Sinop' u tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir yer


Ayliz

Merhaba,

 

Aklımdan geçen geçen şehirler arasında Sinop'ta var, internet üzerinden baktığım bir kaç otelin oda + kahvaltı fiyatı 300 - 400 TL arası değişiyor. Çok yüksek bir rakam.

Temiz, denize sıfır, şezlongları düzgün, bir pansiyon öneriniz var mıdır?

 sharma

Sinop'ta DSİ'nin kampı var. Dışarıdan alıyorlarsa bir araştırın derim. Biraz batıda kalıyor ama Amasra da çok otantik değişik bir yer görmediyseniz.


Ayliz

Yarın arayıp, bir sorayım. Teşekkür ederim.


gulsah_ata_mete

Baska bir soruya verecegim cevabi buraya yazmisim :)) Cok guldum :)) Bu arada iyi tatiller :))


Ayliz

Teşekkür ederim, umarım bol bol dinlenir ve eğleniriz.


Ayliz

Merhaba,

Sinop DSİ Kampı'nı aradım, kurum çalışanları dışındaki kişiler de rezervasyon yaptırabiliyorlarmış ancak bu sene için muhtemelen geç kaldık. Oturduğumuz şehirdeki Su İşleri Müdürlüğü'ne dilekçe veriyormuşuz, değerlendirme sonucu olumlu olursa, rezervasyon hakkı tanıyorlarmış.


Cevaplamak için Üye ol