Haziran dönemi tatil

uraseval soruyor: 3

Haziranın son haftası için tatile çıkmak istiyoruz, erken rezervasyon yaptıracağız, karar vermem lazım. Malum mevsimler epey kaydı, haziran soğuk olabiliyor. Bu yüzden oğlumun rahatça denize girebilmesi için Antalya tercih edeceğiz, ege denizi soğuk gelebilir haziranda.

Antalya bölgesi için otel tavsiyesi olan var mı, o bölgede hiç tecrübemiz yok, tatil sitelerine baktıkça kafam karıştı. Tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


yaprak

voyage grubu, papillon belvil tavsiye ederim Voyage belek süperdir haziranda amara winge gitmiştik gündüz denize giriliyordu ama akşamları çok serinde otelde de full klimalar açıktı hasta oldum ama tesis mükemmeldi


iflah_olmaz

Side alba quenn,turan prince çolaklı tavsiye edicem.ikisine de gittim rahat edersiniz.bir de bu sene icin kemeri tercih ettik biz.hatta daha dun rezervasyon yaptirdim barut kemer resort otele.cok arastirdim.barut,orange county,amara wing i onerdiler.merkez diye barutu tercih ettik.


Uk_Den

Merhaba, www.gezginanne.com blogunda Antalya'daki herşey dahil otellere dair yazılar ve kalanların yorumları bulunuyor. Özellikle yorumları da okumanızı öneririm. Linkini veriyorum.Cevaplamak için Üye ol