Klozet Adaptörü Tavsiyesi (Katlanabilir / Taşınabilir)

YesilAnne soruyor: 10

Özellikle erkek çocukiçin, hem ergonomik hem de kolay temizlenebilen, seyehat esnasında çok yer tutmayan bir adaptör arıyorum.

Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Sevgiler

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


polen

Pilsan kullanıyoruz biz ,temizliği kolay.düdük gibi ötme özelliği var.oğlum buna bayılıyor.istenirse bu özellik iptal edilebiliyor.fiyatı da uygun
küçük adaptörler klozetin içine düşüyor.


irmakveannesi

merhaba,
Potette Lazımlık&Tuvalet Adaptörü'nü tavsiye edeceğim. kenarları tek hareketle ayarlanıyor ve yassı bir klozet adaptöründen, 1 karış yüksekliğinde bir oturağa dönüşüyor. yalnız oturak olarak kullanmak için ancak seyahatte zor durumda kalmak lazım. zira oturak haline getiriyor ve üzerine poşet geçiriyorsunuz. böylece acil durumlarda çocuk üzerine oturuveriyor :) Kendi poşetinden 3 adet bulunuyor içinde. poşet ayrıca da satılıyor ama bence şart değil. (kendi poşetinin iç kısmında minik bir emici ped var) Herhangi bir poşet geçirip orta kısmına kağıt havlu da konabilir. (poşet atılırken kolaylık olması için)
e-bebek'ten almıştım. genelde dışarıda, klozet adaptörü olarak kullanıyorum. seyahatte yol kenarında oturak şekline getirerek kullanmamız 2 kere gerekti. yalnız benimki kız, erkek çocuk için nasıl özel bir farklılık gerekir bilemedim :)CokBilmis

Ben de potete tavsiye ediyorum. Birini anneanne parkta unuttu, birini de baba TEM otoyolu üzerinde unuttu; şu anda üçüncü Potete'imizi kullanıyoruz :)


yuksel_

ben de potette tavsiye ediyorum, neredeyse 1,5 yıldır kullanıyoruz ve çok çok memnunuz...
YesilAnne

Merhaba,potetteyi biliyorum ama bu kadar memnun kalındığını tahmin edemezdim. Sanki çok rahatsızmış gibi bir izlenim bırakmıştı bende. Çok teşekkürler cevaplar için.

snuza_turkey, linkteki adaptör gerçekten çok güzelmiş.

Aslında yine mothercarein katlanabilir ve taşınabilir bir adaptörü vardı. Onu artık bulamıyorum


peyibal

http://www.mothercare.com/Thomas-Tank-Engine-Comfi-Trainer/dp/B001CFS4PA?ie=UTF8&ref=sr_1_5&nodeId=42858041&sr=1-5&qid=1319784850&pf_rd_r=1TV95S1CVHQHD5M8BAPX&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42858041&pf_rd_p=231490867&pf_rd_s=related-tab-3-5    Biz bunu kullanıyoruz ama dışarıda kullanıma uygun değil, küçük - büyük bütün klozetlere uyumlu, oturma kısımları yumuşacık ve ön tarafta erkek çocukları için süperli.

Mothercare'in katlanıp taşınabilen bir klozet pedi vardı, hatta pratikanne bloğunda bahsetmişti.Beyaz bir ürün ;kumaş yada benzeri yumuşaklıkta bir oturma pedi.Dışarıda klozet kullanılması gereken durumlarda çok rahat bir ürün, bir arkadaşım için almıştık çok memnun kalmıştı.Ama ben de ürünü bulamadım mc'nin sitesinde.peyibal

http://pratikanne.com/2009/09/urun-degerlendirme-katlanabilir-ve-tasinabilir-tuvalet-adaptoru.html


Linki buldum, pratikannenin bloğunda varmış,doğru hatırlamışım.Galiba bu ürün ped şeklinde olan değil, farklı ama gayet güzel iş görür.


SNUZA_TURKEY

@yesil_anne; hem sektörün içerisinde, hemde bir ebeveyn olarak tavsiye edebileceğim bir ürün.
Aşağıda daha detaylı bilgi iiçn linklerini veriyorum:

http://bumboturkiye.com/Cevaplamak için Üye ol