Erkek Bebek

Zeynep12 soruyor: 5

Merhabalar. Ablamın 6 yasında bir kızı var bi tane daha düşünüyor ama bu sefer ki erkek olsun istiyor çünkü iki çocukta karar kaldılar. Şansa bırakmakta istemiyor erkek bebek annesi olmayıda tatmak istiyor. Adet akvimine göre olabileceğini duymuş. Bilen var mı ?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


Zeynep12

erkek olacaksa 2. kez anne olayım diye düşünmek ? Ben böyle bişey yazdığımı göremiyorum. Elbette ki ne olursa olsun anne olduğu için şükrediyor insanoğlu hep daha fazlasını ister sizin yok mu sanki hiç ?  konu illa erkek olması değil olsa iyi olur diye düşünüyor onu bunun için suclaamak doğrusu benim hiç aklıma gelmedi iyi ki aklıma getirdiniz sağolun :S Burada yorum aramadım bi yakınımın sorusuna cvp arıyorum. Değerli vaktinizi harcamasanızda olurdu.


julyet

arkadaşlar konu dağılmış ancak belirli diyetlerle cinsiyeti belirieyebiliyorsunuz. geçen gün bir blogda rastladım 4-5 tane menü vardı ancak bu aralar 2. bebeği düşünmediğim için ilgimi çekemdi. ayrıntılı okumadım. eğer tekrar bulabilirsem link paylaşırım.


esra_26

zeynep12 benim cevabım değil ama sizin sorunuz saçma


seninle

büyük laflar etmiyeyim ama banada cok gereksız geldı yanı kızı olan oglan oglu olan kız ısteyebılır ama bunun ıcın caba zamanlama falan Allah nasıl uygun gorurse bence tanıdıgım bır doktor 3 kızından sonra erkegi bulmak ıcın gunlerce hesap yapmıstı kromozom falan oglanı buludu gercı herkesın gonlune gore olsun


Zeynep12

Doğrudur banada gereksiz geliyor ama neden erkek istiyosun diye kızamam kimseye. Allah ne verirse tabi ki başımızın tacı. Benim kızım var on erkege değişmem şükürler olsun o da öyle düşünüyodurda muhakkak işte olsa fena olmaz diyor neyse konu uzadıkca uzadı cevaplar için teşekkürler.
Cevaplamak için Üye ol