Yatağımıza bitişebilecek beşik / karyola

Windy soruyor: 5

Oğlum şu anda bizim odamızda park yatakta uyuyor. Ama biraz daha büyüyünce aynı yatmakta istemiyorum ama yanımda da uyusun istiyorum. O nedenle yatağımıza bitiştirebileceğim bir karyola falan almak istiyorum ama nerden bulabilirim bilmiyorum? Yatağımız da bazalı oldugundan çok yüksek. Fikri olan var mı?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


adesrun

bizim yatağımız da bazalı ve ikeanın yatağından var bizde.yan tarfını takmadık bizim yatağımızın yanında bitişik eşit duruyor ölcün internet sitesinden yüksekliğine bakın isterseniz


Windy

Teşekkür ederim, bakmam lazım. Keşke daha ufak ve dar yataklardan olsa bitiştirebileceğimiz :)


kedidirkedi

http://www.amazon.de/babybay-maxi-160501-Matratze-naturwei%C3%9F/dp/B000OKPH6I/ref=pd_sim_by_2

Eşim bundan yapmıştı kendisi. Yataga birleştiriliyor. Tabla da büyük yatagın yüksekliğine göre ayarlanabiliyor. İçine yatak olarak İkea'dan Sünger bebek yatağı alıp ölçüsüne göre kesmiştik. Biz çok rahat etmiştik ama kısa süreli kullanılabiliyor. 3 aylık olana kadar falan kullanmıştık.

Daha sonra ise bebek odasının takımı olan karyolayı yatağa yanaştırmıştık. 6. ayın sonunda da odasına geçirmiştik zaten.

http://nmsg-noticeboard.2512563.n2.nabble.com/IKEA-Hensvik-baby-cot-toddler-bed-td3642668.html

Sonra ortadaki tabla en alta iniyor, yine parmaklıklı kullanabiliyorsunuz. Biraz daha büyüyünce de ikinci fotoğraftaki gibi bir tarafın parmaklıkları çıkıyor, çocuk yatagı olarak kullanabiliyorsunuz. Biz yanına yine İkea'dan yan koruma takmıştık düşmesin diye.


Windy

Evet :) Hayalimdeki şeyleri aslında yapmışlar. Amazondan co-sleeper diye aratınca hele vay be dedim herşeyi düşünmüşler :) Benimki 6 aylık oldu. Araştırmaya devam. Ama bu uluslararası sitelerden herşeyi getirtemiyoruz diye biliyorum.


kedidirkedi

Evet getirtemiyoruz maalesef ama kendiniz yapabilir ya da bir marangoza yaptırabilirsiniz. Zaten sizinki 6 aylık, Ben İkea Hensvik tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol