Kadıköy Şifa hst. kadın doğum doktoru tavsiyesi..

Burcu soruyor: 10

arkadaşlar ablam için kadıköy şifada Egemen hn dışında tavsiye edebileceğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var mı ?

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


elif_esma

Merhaba,
Ben de Atasehir Sifa'da Emel hanim'a gitmistim takiplerim icin. Cok titiz calisan bir doktordur. Ben de tavsiye ederim bu anlamda


Azure

Kadıköy Şifa da 2007 de dogum yaptım.doktorun Egemen Hanım dı.Cok fazla hastası var.Bircok arkadasımda kendısıne gıdıyor.Hastaneden ben dogum oncesi ve sonrasındaki donemde cok cok memnun kaldım.


Burcu

arkadaşlar sorumu güncelliyorum..ablam 12+3 haftalık gebe..dr. u egemen hn..ama pek memnun değil kendisinden..Kadıköy Şifa da başka dr. tavsiyesi olan varmı ???


balanne

Egemen hnm sırın,cana yakın durur ama hep kendi bildigini okur.sezaryan olan arkadaslarım elinin hafif agrilarinin az olduğunu söylemişti.normal dogum yaptırmamak için çok uğraşır.onun bebekleri iri ve koca basdir genelde:)beni 39 da aynı sebeblerle sezaryana almak istedi.

Kadıköy'de egitimde tanıştığım herkese aynı şeyi söylemişti çok güldük.orda tanıştığım arkadaslar Tanju beyi (kadıköy şifa)ve emel hnm(atesehir şifa)övmüştü.

Ben cem onculoglu ile normal dgm yaptım.çok iyi bir Dr.birde Fatih esen echmor Göztepe onerebilirim.


damlasss

emel hanım bizim ailenin favorisidir.damlasss

Merhabalar;


Ben şu an 25 haftalık hamileyim ve Ataşehir Kadıköy Şifa'da Emel Hanım'a gidiyorum. Şimdilik çok memnunum, tavsiye ederim. Bu aralar şunu öğrendim hastanemin InstaBebek diye bir yarışması varmış, hatta Emel Hanım söyledi bana. Şu an 2. etabı başlamış. Ben katılamıyorum bari siz katılın. 

Sevgiler


nevena

peki orada doğum ücreti ne kadar?


pearlpearl

ben geçen sene 5bin civarı vermiştim. telefonda sorabiliyorsunuz fiyat bilgisi veriyorlar...
themis

Kadıköy Şifa hastanesi ile duyduğum son şey, aynı anda doğum yapan iki kadının bebeklerinin karıştığı ve annelerden birinin hastane ve doktorun ihmali nedeni ile vefat ettiği... Haberlerini gazetelerde ve televizyonda görmüşsünüzdür. Aşağıdaki linkte de bir örneği var. Ben şahsen bu hasteneye güvenmiyorum.


nevena

bu haber beni de korkuttu... bunu nasıl unuttururlar insanlara bilmiyorum... oraya mı gitsem diye düşünürken eşim ''orayı nasıl düşünürsün, bebekleri karıştırdılar, sorumsuzlar, işini iyi yapmayan bi yere gidemeyiz'' dedi, vazgeçtik...Cevaplamak için Üye ol