Üsküdar Anadolu Hastanesi

n_enec soruyor: 2

 Üsküdar anadolu hastanesinde doğum yapanlar muayneye gideenler var ? Nasıl bir yerdir? Temiz mi ilgileniyor mu? Eşimin arkadaşının eşi orada doğum yapmış, fiyatlar oldukça uygun ben henüz gitmedim ama fiyat düşük olduğu için acaba hizmet kaliteside mi düşük olur diye merak ediyorum. Bilen varsa görüşlerini öğrenmek isterim.

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Yasemina

Ben o hastaneyi bilmiyorum ama Hasanpasa'daki Ozel Cagıner hastanesinde dogum yaptım SGK anlasmalı oldugu icin fiyat cok makuldu dooktorum bashekimin ahbabı oldugu icin itinali davrandılar, 2009 mayıs sonu itibarıyla hataneye toplamda 550 Tl doktoruma da (getirttim) 1.500.000 TL odemistim sorun olursa cevpalarım


EsraEA

Üsküdar Anadolu hastanesini 2 yıl önce galiba eşimin bir arkadaşı devraldı. Arkadaşı olduğu için çok gittik. Hatta benden deriden biyopsi alınacaktı, orada aldı eşim. İstanbul en eski özel hastanesi, hatta ilki galiba. Eski hastaları hala taaa karşılardan geliyor. Ücretinin düşük olması da bu sebepten olabilir. Yani sürekli giden hastalarının menuniyeti açısından.
Çok temiz, çok düzenli bir yer. Çocukları bir kere oranın çocuk doktoruna götürmüştüm. (Benimkilerin genel takibi Ana çocukta yapılıyor. Hastalandıklarında çocukları tanıyan bir çocuk doktorumuz olsun diye ona gitmiştik)
Çok yakından ilgilenen bir çocuk doktoru vardı. Değişti mi bilmiyorum yalnız.Cevaplamak için Üye ol